Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty nie przestraszył się wyliczeń Komisji

Złoty nie przestraszył się wyliczeń Komisji

Wyświetlaj:
ludwiczek / 2009-05-04 18:51
Panie Marku,prosiłbym mógłby Pan podać przykład czego mógłby się wogóle nasz ZŁOTY wystraszyć?Z tego co widzę,co ostatnie czasy czytam to najzwyklejszy w świecie FENOMEN.Podejrzewam jednak iż z tym stoickim spokojem inwestorów to lekka przesada.Jeżeli chodzi o inwestorów to pewnie 70-80%całej rzeszy reprezentuje Ministerstwo Finansów wspierając kurs złotego swymi interwencjami poprzez wyprzedaż euro z funduszy unijnych.Nie zdziwiłby mnie fakt ,gdy w najbliższej przyszłości zobaczę tekst aktorstwa któregoś z maklerów,a w nim że 2+2=5 lub że po dłuższej analizie to chyba jednak słońce krąży dookoła ziemi.A dla czytelników polecam bardzo interesującą książkę pt.ZEIGAST,opowiadająca o przekrętach finansowych w USA.A na sam koniec co do wyrazu siły naszej waluty to niestety miewam dużo zastrzeżeń ale czas pokaże.Kibicować zaś nie mam zamiaru nikomu nie dlatego tylko że obecny RZĄD jak narazie dotąd nie wywarł na mnie żadnego wrażenia-jeżeli chodzi o oczekiwania.Jestem realistą,wolę przyglądać się na wszystko z boku i nie lubię jak ktoś wciska KITY Z SATELITY!!!!!
pikaczu / 193.138.140.* / 2009-05-05 09:55
Oj dajcie już spokój z tymi filmikami i książkami. To, że amerykanie robią wały w finansach to żadna nowość. Wszyscy to wiedzą od lat. Dopóki się to jakoś kręci, inni możni tego świata przymykają na to oko. Ten kryzys ze względu na coraz większe powiązania światowych gospodarek kopnął całe mnóstwo krajów. Okaże się, jak już to przejdzie, jakie decyzje podejmą m.in. Chiny w stosunku swoich inwestycji i zaufania w dolarze. Jeżeli nie po tym kryzysie to może następnym świat odwróci się od dolara.
Maks_ / 2009-05-05 09:58 / Tysiącznik na forum

Jeżeli nie
po tym kryzysie to może następnym świat odwróci się od dolara.


Póki jest kryzys są pomrukiwania nt. dolara. Kryzys się skończy i pomrukiwania się skończą, aż do następnego i tak w kółko :-)

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy