Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty rekordowo mocny

Złoty rekordowo mocny

analityk / .* / 2004-11-23 14:55
Komentarze do wiadomości: Złoty rekordowo mocny.
Wyświetlaj:
analityk / .* / 2004-11-23 14:55
Złoty jest rekordowo mocny, ale kto za to zapłaci. Może inwestorzy spekulanci z krajów Unii Europejskiej zainwestują w Polską gospodarkę, a nie bedą kupowali tylko bonów skarbowych. Dlaczego Polacy mają finasować bogatych b******ów zachodnich dając im zarabiać trzy razy więcej niż u siebie. Za chiwilę Minister Finansów doprowadzi do sytuacji, w której w Polsce już nic nie będzie opłacało się produkować bo wszystko będzie za drogie. A może jednak profesorów nie będzie się wybierać na stanowiska Ministra Finansów lub prezesa NBP bo jak widać za nic mają interes normalnych obywateli.
am / .* / 2004-11-23 16:02
jasne że jest to totalne nieporozumienie. Ja już obraniczyłem działaność. 9 ludzi pewnie podzie na bruk bo nie chce mi się już szarpać i z klientami i z kontrahentami tutaj. Pan Gronicki jest zdowolony bo zadłużenie procentowo spadnie an koniec roku, a potem, potem już tylko potop. Gorsze jest to że jeśli wejdziemy do strefy Euro z takim kursem wymiany to nie będzie zmiłuj i zafundujemy sobie recesję. Pozostaniemy takim skansenem biedy z oligarchami w typie Kulczyk . W końcu bezrobotni rozjadą się po europie a Pan Gronicki wróci w poczuciu dobrze spełnionej "MISJI" do milennium. Stanowisko czeka. Ważne jest aby móc tanio pojechać na wakacje co pewnie znowu uczynię bo patrzenie w tabelę kursów nie zachęca mnie do niczego. Klienci pukają sie w głowę1/ bezrobocie 20%2/ Olbrzymia nierównowaga budżetowa3/ Wysoka inflacja i relatywnie niskie stopy realne a pln się umacniaCudownie, tylko Polski nie stać na wzrost w granicach błędu statystycznego i taka jest różnica panowie Belka, Gronicki Hausner i Balcerowicz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy