Zmiana funduszu?

golden / 2007-05-19 14:59
Czesc

Zamierzam zmienic fundusz inwestycyjny z Arka Akcji na ...i tu własnie pytanie do was?ktory lub ktore wybrac teraz by miec porownywalne wyniki w perspektywie nastepnego roku do tych wynikow ktore arka akcji osiagala w ostatnich 2 latach?.....oraz kiedy bedzie najlepszy okres na sprzedaz jednostek arki i zakup nowych?tak by nie stracic zbyt duzo?

Dziekuje za zainteresowanie i fachowa pomoc:)
milego dnia
Wyświetlaj:
golden / 2007-05-20 00:11
tez mysle o Bph dynamicznym i fortis...i legg akcji.....choc sam nieiwme czy to dobry wybor?
golden / 2007-05-19 16:35
fortis na ma zadnych opłat jak sie kupuje przez internet??nawet tych ok 3% za wejscie do funduszu??....nigdy nie kupowalem przez internet wiec niewiem za bardzo nic o tym jak mozesz to powiedz mi cos wiecej??jak to w ogole kupic?na stronie fortisu??
ccccc / 80.53.176.* / 2007-05-19 16:58
ja jestem początkująca w funduszach więc nie chcę nic doradzać ani wprowadzić kogoś w błąd. wejdź na stronę www.funduszefortis.pl
tam wszystko jest opisane - trzeba najpierw wypełnić wnioski o korzystanie z ich systemu (ja jestem na etapie czekania na umowę). i odpowiednio wypełnić przekaz żeby nie pobrali prowizji. wszystko tam pisze.
powodzenia
ps. jakby ktoś doświadczony chciał się wypowiedzieć o fortisie to będę wdzięczna
ccccc / 80.53.176.* / 2007-05-19 15:38
ja zrezygnowałam właśne z arka zrównoważony. obecnie myślę o fortisie - przez internet nie ma opłat. nie wiem tylko kiedy wejść, bo giełda dziwnie się zachowuje ostatnio...
pomyśl jeszcze o pzu miś albo bh dynamicznych spółek.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy