zmiany w rodzinie na swoim

Kredytowiczka / 178.37.102.* / 2010-10-31 18:36
Przeczytałam właśnie, że szykują się zmiany w RnS. Będą dopłaty tylko do nowych mieszkań. Zacytuję fragment :"W mojej opinii jest to bardzo dobre posunięcie rządu. Rodzina na Swoim jest programem antykryzysowym, który dopiero po tej zmianie w pełni będzie spełniał swoją rolę. Objęcie dopłatami tylko nowych mieszkań wygeneruje na nie większy popyt i pobudzi sektor budownictwa, który przed kryzysem wytwarzał ok. 7% PKB - mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service."

Myślicie, że faktycznie ruszy się coś w budowlance po takich zmianach?
ale_x / 83.238.154.* / 2010-11-09 20:39
No właśnie też czytałam ten artykuł. I tak rozmawialiśmy ze znajomymi, że to faktycznie może odnieść sukces, ale też zależy jakie będą stawki w RnS. Bo jak jakoś bardzo obniżą próg to znowu sporo mieszkań, które ostatnio się załapały po prostu wyleci z programu. Albo deweloperzy dostosują się z cenami albo może być różnie. Akurat Wawel Service jest w takiej sytuacji, że tam generalnie większość tych ich mieszkań już przed poniesieniem stawek się łapała do dopłat więc oni jak utrzymają stawki to mogą śmiało budować i będą się trzymać na rynku świetnie. Niech się jeszcze tylko rozmiarami dostosują do potrzeb bo jak single wejdą do programu to będą potrzebowali takich jendopokojowych

Najnowsze wpisy