Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiany w służbach specjalnych. To propozycje Jacka Cichockiego

Zmiany w służbach specjalnych. To propozycje Jacka Cichockiego

Wyświetlaj:
kalaf / 84.38.28.* / 2012-11-23 00:35
Czyli działania ABW w sprawie AG to strzał w kolano - lepiej było cicho siedzieć!!!
3m113 / 93.93.72.* / 2012-11-22 10:55
UJAWNIAMY. Łukasz Warzecha wypędzony z łam "Rzeczpospolitej". "Otrzymałem oficjalną informację, że moje teksty nie mogą się tam ukazywać"
debos / 95.49.94.* / 2012-11-22 11:35

"Otrzymałem oficjalną informację, że moje teksty nie mogą się tam ukazywać"

Jeśli Rzeczpospolita chce się utrzymać na rynku to muszą z niej zniknąć pismaki autoramentu Gmyz i Warzecha. Ci których emocje zaspokajają prowokacja, konfabulacja czy zwykłe kłamstwo mają przecież Gazetę Polską, Uważam RZE., Nasz Dziennik. Dla tych co potrzebują takich doznań, prymitywnego przekazu i czarnej propagandy powinno wystarczyć. A jeśli nie to znajdzie się wydawca który lukę zagospodaruje. Właściciel Rzeczpospolitej nie widzi widać sensu biznesowego w wydawaniu czegoś co będzie raczej bibułą niż gazetą. Jego pieniądze, jego biznes i nikomu nic do tego. a już na pewno nie będzie dyktował mu warunki przeciętny dziennikarz.
codziennie inna wykładnia / 87.205.32.* / 2012-11-22 10:42
Jeżeli nie sprecyzowano, co jest dobre dla Polski, to jak mają Służby dbać o dobro Polski. Kiedy ukaże się Słownik Mowy Nienawiści i kto będzie redaktorem tego wiekopomnego dzieła -tak przy okazji.
gleba / 89.67.47.* / 2012-11-22 19:32
Jak taki ignorant nie mający zielonego pojęcia o służbach specjalnych w ogóle zabiera głos? Taki znawca jak Mucha na sporcie niech lepiej zostawi reformę specjalistom, pozabiera tych swoich wszystkich nieudaczników na stanowiskach komendantów głównych i jedzie w góry na narty i szybko nie zjeżdża...

Najnowsze wpisy