Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zmienność pozostała, obroty nie

Zmienność pozostała, obroty nie

Money.pl / 2007-06-18 18:21
Komentarze do wiadomości: Zmienność pozostała, obroty nie.
Wyświetlaj:
Jeck / 2007-06-19 05:32 / "Poławiacz perełek"
Witam
Proponuję poczytać dzisiejszy parkiet (strona 10-11) :-) To już nie perełka to Perła

Ps. Wojtku, dzięki
inwestor1975 / 2007-06-18 23:57 / Tysiącznik na forum
hej wszystkim ja po pracy juz
sprzedałem dzisiaj drozapol po 16,50 i kruka po 343 i widze ze jutro bedzie mozna taniej kupic
ustawiłem sie po orła (wczesniej kaski nie miałem wczoraj ) i nie wpadło :-(((
sanwil zapatrzył sie w fona i pcg ??? ze beda pp
tylko musza dac przynajmniej z jedna pp przynajmniej 3 akcje bo inaczej lipa (masters)
i dzisaj miałem chyba najlepszy dzien w pracy prowizja mi wyjdze cos koło 8 k
super
no i kaski torszke jest na rachunku czyli co mówicie spadki :-)
bollullos / 2007-06-19 01:18 / portfel / Uznany Muł Pancerny
podpowiadam: druga i trzecia linijka w poście, w drugiej części zdaania jest odpowiedź.
A moze nie chodzi o pytanie tylko o pretensje i wyrzut?
TaS / 2007-06-19 01:19 / Tysiącznik na forum
hehe na zasadzie: skoro sprzedał to wróży spadek... ;)

oj nie brakuje nam tu takich na tym forum. Myśliwi łatwej kasy - tak ich nazywam :D
Gajor / 2007-06-19 01:25 / portfel / Bywalec forum
czas na spoczynek po tyskaczach Dobranoc
TaS / 2007-06-19 01:30 / Tysiącznik na forum
dobranoc, ja tez smigam, jutro chce rowerkiem na uczelnie jechac i musze wczensiej wstac :D
TaS / 2007-06-19 01:09 / Tysiącznik na forum
bo woli orła :)
lojka / 2007-06-18 23:40 / Tysiącznik na forum
Fajnie się z Wami rozmawia, ale mam jeszcze dużo do zrobienia

Wam życzę miłych snów a ja "do roboty"

do jutra
needle / 2007-06-18 23:50 / Bez rangi
no pisała...na giełdzie nie idzie zarobić...
...może piekarnica?..policjantka?...albo jeszcze coś fajniejszego ???
lojka / 2007-06-18 23:53 / Tysiącznik na forum
:)))) niestety - przyziemne sprawy i nie rozwiajać fantazji :))
lojka / 2007-06-18 23:48 / Tysiącznik na forum
nie ;)) gorzej :(
Saxman256 / 2007-06-18 23:50
to już nie wiem co może by gorszego :)
bebe / 2007-06-18 23:42 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
do jutra lojka
needle / 2007-06-18 23:45 / Bez rangi
no ja widzę, że Wy...
"padacie jak muchy",
a ja byłem out i nie pospałem w dzień i już i tak chyba nadużyłem
proszę rano nie dzwonić przed 7:15
a rano...otwarcie Drozapolu znowu +10% zróbcie OK?
lojka / 2007-06-18 23:49 / Tysiącznik na forum
nie ma sprawy ;)
needle / 2007-06-18 23:52 / Bez rangi
niech przynajmniej ja się zrelaksuje co nieco, prawda?...
...ale jak siebie znam, znów dokupię jakieś MNI, Odlewnie, Action, Lotos, FAM czy co tam...
...i znów nie byłoby spokoju
...RÓBTA CO CHCETA...
pa
IGła
bollullos / 2007-06-18 23:31 / portfel / Uznany Muł Pancerny
obejrzałem sobie Bollingera, średnią kroczącą i świece dla kilku moich spółek i dla Wig20 i co widzę:
a) nie są skorelowane (EMC, FAS, TF1)
b) W20 przed rajdem na 4000 który zapewne nastąpi bo czemu by nie, zaliczy zjazd na 3500 lub trochę niżej i to bez zmiany trendu, po prostu w ramach bujania się w kanale wzrostowym,
c) no ale jeżeli się z tego zjazdu nie podniesie, odwracamy trend na co najmniej miesiąc i wakacje sprzyjają.
ale ja się na AT nie znam bo humanistą jestem więc jak kto wie lepiej niech poprawi.
bollullos / 2007-06-19 00:01 / portfel / Uznany Muł Pancerny
tak to właśnie jest 10 postów o treści "dobranoc" i żadnej odpowiedzi na nieśmiałą próbę wydarcia tajemnicy przyszłości.
samuraj jack / 2007-06-18 23:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Dobrej Nocy...
bebe / 2007-06-18 23:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc
nowicjusz trwoniacy / 2007-06-18 23:27 / "Dawca Kapitału"
Dobrej nocy zycze.......tak sie teraz zastanawiam co warte to wszystko co sie na rynkach finansowych dzieje...dzis moj kolega powiedzial mi,ze u jego zony lekarze stweirdzili stwardnienie rozsiane(nieuleczalna przewlekla choroba sadzajaca po jakims czasie pacjenta na wozek)...i niestety u ludzi mlodych wystepuje najczesciej.Ona ma 28 lat bylem u nich na slubie w lutym ub. roku,a niedawno urodzila corke......Chlopakowi swiat sie zawalil,te chorobsko jest straszne....wszystkim zdrowia zycze..
warren buffet / 2007-06-18 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a mowie, pie przyć pieniądze, radosc, szczescie, zdrowie, milosc rodzina ??
bollullos / 2007-06-18 23:49 / portfel / Uznany Muł Pancerny
przeciwstawianie może być błędne!
rodzina, jej szczęście, zdrowie i radość wymaga poświecenia jakim jest zdobycie pieniędzy w warunkach aktualnej konkurencji. Żeby było na: przedszkole, naukę, wakacje, leki i lekarzy, kąt do życia, odpowiedni start dziecka w dalsze samodzielne życie.
Inaczej te hasła są puste. Gdy nie ma na własne mieszkanie, pieniądze idą na kosztowny wynajem, brakuje na rowerek, wakacje, inwestowanie w własne umiejętności i umiejętności dziecka, na dobrych lekarzy i lekarstwa, samą miłością się niestety dzieci nie nakarmi.
człowiek znikąd / 2007-06-19 00:00 / portfel / "Trillium"
po jakims czasie czlowiek wpada w myslenie: musze zarabiac a chorego czlonka rodziny do zakladu opieki bo mnie stac na to, a z drugiej strony musze zarobic by mnie bylo stac - nie mam czasu na opieke bo musze zarobic na nia - i tym samym staje sie wiezniem pieniadza
warren buffet / 2007-06-18 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
znam ludzi, ktorzy mają 3500 na reke emerytury, na czarno drugie tyle a z rodziny został strzęp. bo tylko walka o pieniadze.
bollullos / 2007-06-18 23:58 / portfel / Uznany Muł Pancerny
miłość najważniejsza. Gdy ona jest, ani bieda ani na przykład praca na saksach ani nic innego nie jest zagrożeniem. Niestety coraz mniej jej jest, szczególnie pod wpływem promocji życia polegającego na zaliczaniu niewiast/towarów, niewierności, uwielbieniu ciała i "życia chwilą" za pomocą świata promocji marketingu i reklamy, bez wspomnienia o konsekwencjach które coraz częściej są takie: przypadkowe dziecko, laska, przypadkowe małżeństwo, nienawiść, rozwód i to samo za 20 lat u dziecka...
warren buffet / 2007-06-19 00:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tylko sobie tak mysle, aby przezywac kazdy dzien, jakby to mial byc ostatni dzien. przejsc przez zycie z radoscią. czy sie ma 2 volva w garazu czy sie ma golfa 3 ale mozna czasem sobie pogrzebać pod maską. nalezy wyposrodkowac dla kogo\czego zyjemy. jesli ktos dla pieniedzy - jego wybór.

to samo sie tyczy giełdy. gielda nie ma byc nałogiem. giełda ma byc dodatkiem do zycia o wyzszym oprocentowaniu niz lokata. ma sluzyc cale zycie a nie 1 hosse.

znow nie na temat =)
bollullos / 2007-06-19 00:09 / portfel / Uznany Muł Pancerny
"przezywac kazdy dzien, jakby to mial byc ostatni dzien" - to fajne dopóki się nie ma rodziny, gdy jesteś odpowiedzialny za innych, zaczniesz z czasem myśleć "jak nic dzisiaj nie zawalić...", "jak spłacić długi żeby za rok zabrać rodzinę na wakacje... a zimą na ferie... a jeszcze w weekendy nad jezioro..." chyba że jesteś w sytuacji, że nie zaczynasz od zera, masz gdzie mieszkać i się o pieniądze nie martwisz.
bollullos / 2007-06-19 00:11 / portfel / Uznany Muł Pancerny
tzn różnica jest jak między DT (ostatni dzień jest dziś) a LT (będzie ciężko, ale potem już tylko lepiej)
bollullos / 2007-06-18 23:35 / portfel / Uznany Muł Pancerny
a teraz policz, wiem ile wydajemy na 2 doroslych, 1 dziecko i psa zdrowie (lekarzy + tabletki) żeby zapewnić zwykłą opiekę zdrowotną (tzn. w kierunku poprawy a nie pogorszenia)...
kasa to w tym przypadku konieczność, zeby na starość kaleką nie zostać, bo w państwowej służbie zdrowia to w większości "się nie da" jak "się nie da".
i jak tu pieprzyć pieniądze?
warren buffet / 2007-06-18 23:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz doskonale o co mi chodziło. ogolnie: do grobu jej nie wezmiesz. nie zabiegaj o nią za bardzo.
bollullos / 2007-06-18 23:51 / portfel / Uznany Muł Pancerny
jasne, jest pewien próg po którym jest wybór: albo rodzina albo zarabiam na nowy samochód i szpanerski sprzęt. Ale do tego momentu zapewnienie pewnego bezpieczeństwa jest niestety koniecznością. I zapewnienie dziecku fajnego dzieciństwa.
aszulski57 / 2007-06-19 00:25 / Tysiącznik na forum
Dlaczego używasz liczby pojedyńczej: "dziecku".
Nieposiadanie rodzeństwa to forma kalectwa psychicznego.
bollullos / 2007-06-19 00:27 / portfel / Uznany Muł Pancerny
racja racja może już niedługo naturalnie będę używał l.mn.
aszulski57 / 2007-06-19 00:33 / Tysiącznik na forum
Mam nadzieję, że nie obraziłeś się.
Jako "starszy " tatuś mogę powiedzieć :
1.
moje córki nie byłyby w tak swietnych humorach gdyby
nie było ich dwie.Dla młodszej autorytetem jest starsza
/nie my rodzice/ dla starszej młodsza jest cudownym lekarstwem na handrę.
2.
z dwojgiem dzieci rodzice mają mniej zajęcia niż z jednym.
Rodzeństwo bawi się ze sobą.
bollullos / 2007-06-19 00:45 / portfel / Uznany Muł Pancerny
wiem, wiem i co z tego jak wystąpiły przeszkody obiektywne, ale od czegoś są zdobycze medycyny, z tym, że natychmiast nie działają...
warren buffet / 2007-06-18 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
często ludzie właśnie przekraczają tą granice.
nowicjusz trwoniacy / 2007-06-18 23:32 / "Dawca Kapitału"
tylko,ze kuracja hamujaca rozwoj i polepszajaca egzystencje niestety kosztuje.....wiec te pieniadze sa niezbedne.....bo Betaferon(lek)kosztuje i musi byc podawany minimum dwa lata ,a nfz nie refunduje!!!!
warren buffet / 2007-06-18 23:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak, oczywiscie. ja tylko mam na mysli tych, co uganiają sie za pieniedzmi, nie majac czasu dla bliskich. jedno zdarzenie i potem sie tego zaluje go konca zycia.
nowicjusz trwoniacy / 2007-06-18 23:37 / "Dawca Kapitału"
masz absolutna racje...trzeba miec priorytety..od rodzina,milosc,zdrowie ,szczescie,pieniadze - tak jak wyzej napisales,pozdro Warren-Tys widac Czlowiek,dobranoc
warren buffet / 2007-06-18 23:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oo. właśnie o to chodzi. pozdrawiam serdecznie
marboru / 2007-06-18 23:27 / portfel / "Bankier giełdowy"
MOSTALZAB MSZ 16:37:30 2007-06-19 200 001 60 000 1 716 000,00 14,30 7
Ładny pakiecik w dogrywce.

Dzisiaj kurs się zachowywał conajmniej dziwnie, proszę o opinie.
rotux / 2007-06-18 23:22 / Uznany Gracz Giełdowy
brywieczór :)
Ledwie wróciłem z meczu i co widzę w dziale "Dodaj sobie rangę" pod moim do Redakcji postem/prośbą o narzędzia do zwalczania szkodników forumowych?
Oto widzę post Olki vel Kropsona vel diabli_wiedzą_ile_ma_jeszcze_nicków.
Koleżanka czy tam kolega Olka pisze: nie, nie dawajcie forumowiczom żadnych narzędzi, krzywdę sobie zrobią, forum się wyludni - no będzie syf kiła a w najlepszym przypadku mogiła.
No pewnie, teraz jest pięknie, kiedy /jak niżej Szczypiorek zauważył/ czołowi forumowicze prawie nie bywają, /bo/ przybywa nam trodlopodobnych niszczycieli dyskusji. I nie ma co z nimi zrobić, bo nie ma jak/czym.
Kojarzy mi się takie działanie /wybaczcie polityczną dygresję/ z sytuacją, kiedy największymi przeciwnikami/obrzydzicielami lustracji są postkomuniści..
Co myślicie - przydałyby się narzędzia w postaci np przycisku "ignoruj" albo choć "zgłoś do moderacji"? Czy raczej nie ma to sensu, bo "forum się wyludni" /Olka/ a rozmowa będzie postaci "ani me, ani be, ani kukuryku" /Olka/ albo jeszcze coś innego niedobrego się stanie..
needle / 2007-06-18 23:42 / Bez rangi
no więc tak
~~nawet jak będą kwiaty rozdawali nie wszyscy zechcą dalej pisać - to raz (chyba, że piwo?);
~~jak Ty będziesz chodził na mecze Wisły, a ja Legii, to się zupełnie nie dogadamy - to żart;
~~redakcja napisała, że zmienia pewne zasady i tu może być coś miłego dla forum:-)) - to dwa;
~~trochę wolnego "hide parku" to ja za, ale jak ktoś przeszkadza świadomie to nie ma zabawy dla nikogo (już to wiemy i o tym nawet nie dyskutyjmy) -to trzy;
~~ja popróbowałem tej Soplicy i dobrze się czuję i mam taką nadzieję, że zaliczycie mi ten wpis...i to jako rozsądny - to tyle
Doxon / 2007-06-18 23:59 / Tysiącznik na forum
Wpis zaliczony :)
Zastanawiam się tylko czy ja po rozmowie z warrenem miałbym już bana na forum? Przycisk "pod rozwagę moderatora" do dobra rzecz ale żeby forumowicze decydowali o ingorach to już niebezpieczne chyba...bo tak jak mówię zakładam się że miałbym już bana a czy zasłużyłem sobie aż tak?
To moja opinia acz jestem za developmentem tego forum
Doxon / 2007-06-19 00:13 / Tysiącznik na forum
P.S Jeszcze taka dygresja.Nie można zabronić ludziom zadawania "głupich" pytań na forum.Można je ignorować,ale sądząc po ilości postów w wątku trodla to sami jesteśmy sobie winni. I druga dygresja - redakcja już proponowała idee forum dla uznanych graczy giełdowych gdzie mogli by pisać tylko uznani ale pomysł upadł.Można go łatwo odświeżyć tylko sugerowałbym dopuszczenie do komentowania powiedzmy osoby z 1000 wpisów lub 500 wpisów.Mogliby tam pisać osoby chcące podzielić się z innymi swoją wiedzą a na bieżąco mogliby pisać na tematy luźniejsze.Jednakże mam pewne podejrzenia co do tego dlaczego ten pomysł upadł no ale teraz do tego dojrzeliśmy?Oby pzdr
bollullos / 2007-06-19 00:03 / portfel / Uznany Muł Pancerny
bardziej przydałoby się prywatne ignore. Kogo zrobisz ignore tego nie widzisz ale tylko Ty.
rotux / 2007-06-19 00:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Oo to to.. właśnie to mam na myśli - każdy tam sam sobie sterem żeglarzem okrętem i jak go taki Trodel drażni to go ignorem ciach i.. po sprawie. Obaczym, co Redakcja nam zafunduje /o ile jakieś zmiany rzeczywiście nastąpią/.
Pozdrawiam
Doxon / 2007-06-19 00:07 / Tysiącznik na forum
No to u mnie byś już miał jak dobrze pamiętam za to "W Y P I E R D A L A J" koniec cytatu.
bollullos / 2007-06-19 00:14 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Nic byś nie stracił.
rotux / 2007-06-18 23:58 / Uznany Gracz Giełdowy
na mecze chodzę tylko..jako gracz prawonapastujący bramkarzy;
wpis zaliczony;
heinekenenenen popróbowany i...już mi lepiej a złość przeszła :)
Pozdrawiam :))
su_up / 2007-06-18 23:15 / _
23...paciorek, siusiu i spać
matikkk / 2007-06-18 23:15 / Bywalec forum
Jak wygląda JAGO przed jutrzejsza sesją , ładne info widze :-) wiec powinny byc wzrosty.
A i moze mi ktos powie co z majstrem :/ pc guar napompowany , fon podpompowany a masters flak :-)
pawel_b / 2007-06-18 23:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie zaglądałem jakiś czas na money. Zdziwiony jestem ilością nowych osób. Czyżby zmiana warty? albo tylko nick'i się zmieniły.:))
Mój Los portfelos:
moj, cng, elwu, Lts,fam, krb, stp, kpx, arka nieruch,
ze znaczącą przewagą 4 pierwszych. 60% gotówka.
needle / 2007-06-18 23:18 / Bez rangi
no tyle razy pisałem...
...zmieniam kiedy chcę...
...i tak właściwie wszystkie są moje :-)
pawel_b / 2007-06-18 23:23 / portfel / Tysiącznik na forum
normalnie big brother... albo matrix.
przejrzalem wpisy to nowy narybek bo duzo pytan z działu edukacja:))
needle / 2007-06-18 23:34 / Bez rangi
robimy powoli z tym porządek, zawsze mógłbyś pomóc...
...trochę czasu i chęci...i jakiś sensowny wpis z poparciem...
...teraz popieramy Rotuxa!
szczypiorek / 2007-06-18 22:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wszystkich serdecznie wieczorową porą!
Widze, że duch w narodzie ginie- mało ostatnio Dżeja, Gabrika, A2, Orła, Taty ... przykro, ale coż ... Czy tylko ja za nimi tęsknię? Nie bądźcie na mnie źli- Was też by mi brakowało- ale bez ich codziennych komentarzy jest już jakoś inaczej ...

Dobra, nie rozklejam się- to pewnie przez to "Shape of my heart" w radiu ;)

Do rzeczy. Nadrabiałem właśnie zaległości forumowe i czytałem sobotnią analizę Gabrika. Mimo że rzadko tu zagląda- pytanie:
Gabriku i co wyszło z Twoich wieczornych analiz? Szykuje nam się to odwrócenie trendu? Ciekaw jestem Twojej opinii.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
bebe / 2007-06-18 23:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to chyba za moja sprawa...za co przepraszam....
TOMOK / 2007-06-18 22:47 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
bebe
niesforna
mialem iść spać
Ake jak mówisz to jestem
u góry
pozdrawiam
bebe / 2007-06-18 22:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dlaczego niesforna....? ja cie do niczego nie namawiam, a tym bardziej odwlekac od snu...zyciodajnego snu..wiec prosze idz spac.....
ja tylko chcialam, aby nasza rozmowa ponizej juz sie nie ciagnela....bo za to jej sprawa - nie zdecydujesz...ktora spolke warto kupic na te...tzw. przez niektorych trudne czasy. pozdro.
warren buffet / 2007-06-18 22:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
FON
Zarząd Fon S.A.(Emitent) informuje,iż w dniu dzisiejszym został złożony za pośrednictwem oferującego(Dom Maklerski AmerBrokers) prospekt emisyjny akcji serii F do Komisji Nadzoru Finansowego.


PC GUARD


Prospekt emisyjny PC Guard S.A. został przygotowany w związku z planowaną publiczną ofertą akcji serii D oraz wprowadzeniem do obrotu na rynku oficjalnych notowań Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie Praw Poboru, Praw do Akcji serii D oraz Akcji serii D.

===
dla mnie szokująco szybkie działanie zarządu jak na takie spółki. kiedys fony, mastersy po pół roku z emisją sie tarabaniły. kto mi odpowie: dlaczego =) tudzież: komu na tym zalezy :)
PedroGonzalez / 2007-06-18 22:37 / Uznany Gracz Giełdowy
Ociec Prac ? Prac !! :-))
needle / 2007-06-18 22:43 / Bez rangi
lepiej niech zostaną takie jakie są bo się można bardzo pobrudzić...
...nie wiem czym to zapaprane, ale nadzieji nie widzę
warren buffet / 2007-06-18 22:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rada jedna. trzymaj sie z zarządem w dniu otwarcia, czyli PKC =)
bollullos / 2007-06-18 23:27 / portfel / Uznany Muł Pancerny
sprzedawać PP PKC?
warren buffet / 2007-06-18 23:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
raczej dać limit niczym PKC :)
bollullos / 2007-06-18 23:39 / portfel / Uznany Muł Pancerny
tzn sprzedawać wysoko? ale co - PP czy NE?
warren buffet / 2007-06-18 23:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja PP wywale jak będzie wysoko... a jak bedzie obacym
warren buffet / 2007-06-18 23:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze ktoś zarobi miliony tutaj a wielu moze stracic. ale ja sie nie znam. często mam czarne wizje :)
lojka / 2007-06-18 23:25 / Tysiącznik na forum
właśnie tych wizji trzeba Cię oduczyć :) a z drugiej strony dobre jest "trzeźwe" myślenie - a nie zawsze optymistyczne, tak jak w moim przypadku
warren buffet / 2007-06-18 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja jestem taki, ze jak jest sielanka to mysle o gorszych czasach. jak bedzie bessa bede pisał o wzrostach. =)
lojka / 2007-06-18 23:35 / Tysiącznik na forum
tzn. teraz sielanka ;) szkoda, że nie na moich papierach - ale kto nie ma szczęścia.... itd.
needle / 2007-06-18 23:09 / Bez rangi
nadal enigmatycznie...[
...i nadal ten klimat
needle / 2007-06-18 23:03 / Bez rangi
czekałem, aż ktoś dołączy, bo też nie załapałem...
...tzn się domyślam...ale pewności brak
slaw nielogo / 83.3.140.* / 2007-06-18 22:30
dobra ide spać .... moze mi sie modliszka z Lojką przyśnią ..... przepraszam za humorek wszystkich
TOMOK / 2007-06-18 22:34 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dobranoc
Też idę spać i zastrzegam
Nie życzę sobie by ktokolwiek z WAS śnił mi się...
Przy całej sympatii dla wszystkich...
Pozdrawiam
samuraj jack / 2007-06-18 22:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nigdy nie myślałem, ze Tobie trójkąty się marzą
no. no, no...:))))

dobranoc
lojka / 2007-06-18 22:32 / Tysiącznik na forum
może :))) przeproś żonę jak to przeczyta :))))

w takim razie miłych snów :)
slaw zielony / 83.3.140.* / 2007-06-18 22:34
moją żone ona .... to jest absolutny hicior nie do zamiany i podmiany ....
PedroGonzalez / 2007-06-18 22:36 / Uznany Gracz Giełdowy
znaczy nie miala by nic przeciwko hehe ;-))
tez kolorowych dosc na dzis bo tylko cyfry zaczynam wdziec wokolo i trendy :-)
Krzych / 2007-06-18 22:42 / Płoteczka na forum
baj: zielonych snów.
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy