Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Znów negują holokaust - tym razem na Litwie.

Znów negują holokaust - tym razem na Litwie.

Money.pl / 2010-11-25 16:48
Wyświetlaj:
klhg / 83.9.67.* / 2010-11-25 16:48
Ja też neguje 6 mln zabitych żydów bo gdyby tak było to zgodnie z danymi w Polsce obecnie nie powinno byc wogóle żydów. Dziśiaj w Polsce mieszka kilkanaście milionów polaków żydowskiego pochodzenia.
tesa1959 / 2010-11-25 19:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
O liczbie wymordowanych Żydów świadczą likwidacje gett, wywózki do obozów koncentracyjnych (ilu zamknięto w gettach,ilu wywieziono, a ilu przeżyło). Ta liczba nie jest dokładna - mówi się o około 6 milionach. Getta były we wszystkich miastach, nawet niedużych, tam gdzie byli Żydzi. A to, że Żydzi są narodem integrującym się ze sobą to źle? Polacy chyba tego zazdroszczą jedności narodu. My umiemy tylko skakać do oczu i wyzywać się od POmyleńców, PiSuarów, komuchów etc. etc. etc.
zaqzaq / 93.11.168.* / 2010-11-25 18:19
Nie przesadzaj. To pewnie kilka setek tysięcy. i tak więcej niż oficjalnie... Aczkolwiek faktycznie człowiek czasem przeciera oczy ze zdumienia, że w Polsce, wśród znanych ludzi jest tylu Żydów. Wszędzie się pchają i wspierają wzajemnie. Potem np. głupi goje się kłócą kto lepszy: M.Friedman czy N.Klein. Szczuka czy Wildstein. były szef FED, obecny szef FED, szef banku światowego, nobel z ekonomii. Nic dziwnego, że politycy oburzają się na ten artykuł, a ludzie idą do więziania za negowanie. To zwykła kasta władzy maskująca się starożytną religia. Albo się przyłączysz do świętgo oburzenia albo zaliczysz podpadówę. We Francji ojca 8 dzieci wsadzili nawet do paki bo "negował". natomiast w samym Izraelu karane ma być mowienie o Nakbie - odpowiedniku holokaustu w Palestynie. Czy to nie jest HUCPA?

Najnowsze wpisy