Forum Polityka, aktualnościKraj

ZNP: Jutro zastrajkuje 70 proc. szkół

ZNP: Jutro zastrajkuje 70 proc. szkół

Money.pl / 2008-05-26 12:32
Komentarze do wiadomości: ZNP: Jutro zastrajkuje 70 proc. szkół.
Wyświetlaj:
josef / 91.44.234.* / 2008-05-26 19:28
==>Nauczycielom trzeba dolozyc i to na cztery litery dokladnie i po dobroci
niech sie nadstawia...
Robotnicy produkuja.... nauczyciele tez niemadrosc...
Uczace panie w wieku ponadpoborowym dorabiaja tez chetnie...
w klubach rozrywki..se********, ///podkarpacie///
Ogloszenie w N.... agencja tow.... tel...tu numer i nizej ten sam numer
telefonu przy tresci korepetycji z jezyka, itd.
Jesli tata zadzwoni pod ten nummer to pozytku bedzie co niemiara..
PS/KW Chyle czola nauczycielom z powolania.
mfg
jliber / 2008-05-26 13:58 / Tysiącznik na forum
Zliberalizować, sprywatyzować, zapomnieć.
mycha10 / 2008-05-26 16:47 / Bywalec forum
Niech lenie lepiej zajmią się pracą.Dlaczego wszyscy nauczyciele muszą zarabiac tak samo?Większośc z nich to lenie i nieroby , zwłaszcza w małych miejscowościach, a pracę dostali po znajomości i za łapówki.Jak im tak żle , to niech się zwolnią.Znam szkoły , gdzie nie uczą angielskiego, ponieważ wśród znajomych nikt nie zna tego języka.W wielu szkołach na Podkarpaciu nawet ,żeby zostac sprzątaczką w szkole trzeba znac wójta lub dac łapówkę.Zresztą co to za praca , jak dzieci trzeba posyłac na korepetycje- tylko do wskazanych koleżanek nauczycielki? O różnych patologiach można pisac dużo,a my wszyscy płacimy na ich związki, pensje i wcześniejsze emeryturki-także te sprzątaczki z firmy sprzątającej i nikt się nie pyta czy chcemy to dalej robic.
maa / 2008-05-26 16:23 / Tysiącznik na forum
Szkoły prywatyzować?
A potem majstrów, inżynierów, prawników sprowadzać z np. Niemiec, jak to robi USA?

Do klasy mojego dziecka pół roku temu przyszedł uczeń ze szkoły prywatnej. Tam miał średnią 5.3, teraz w państwowej (fakt, elitarnej - prawie wszystkie dzieci są olimpijczykami) 2.6...
xyz1 / 212.182.117.* / 2008-05-26 13:43
jeszcze im malo
nauczyciel w podlubelskiej miejscowosci ma ok 4 tys brutto.
ciekawe czy w prywatnej firmie tyle mozna zarobic??
maa / 2008-05-26 16:34 / Tysiącznik na forum
Pracuje od 8-mej do 20-tej?
Zeszyty poprawia i przygotowuje się do lekcji od 21 do 2-giej a.m.?
Myślę, że łżesz, jak bura suka, jak powiedziałby L. Dorn.
Artur111111 / 2008-05-26 15:57
W mojej firmie pracownicy z wyższym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem zarabiają przynajmniej kilkakrotnie więcej. No ale masz częściowo rację, w firmie sprzątającej miasto, albo dozorującej parkingi stawki będą niższe. Jeżeli chcesz możesz poprosić ich pracowników aby uczyli Twoje dzieci.
Czarna Chmura / 2008-05-26 12:32 / Bywalec forum
wystarczy zlikwidowac socjalistyczna Karte Nauczyciela, to zarobki wzrosna o 100%.
darekwu / 2008-05-26 13:44
to się nazywa błyskawiczne rozwiązanie-cóż to za eEpert, jaka głębia przemyśleń i wiedza na temat-pozazdrościć.Ciekawe kto Cię uczył? Być może jakiś socjalistyczny, nieodpowiednio wynagradzany nauczyciel.Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku.
maa / 2008-05-26 16:27 / Tysiącznik na forum
Zarobki nie wzrosną. O nich decydują politycy, a nasi są durniami.
Wzrośnie poziom nauczania, bo dyrektorzy będą mogli pozbyć się nauczycieli -durniów. W tej chwili mogą zwolnić nauczyciela, jeśli pobije ucznia, zgwałci go, itp. Za złą pracę, obijanie się nie może.
xyz1 / 212.182.117.* / 2008-05-26 14:03
darekwu zastanow sie lepiej kto to ma wszystko finansowac, pracuje w sektorze prywatnym i od paru ladnych lat nie widzialam podwyzki i nie mam 2 mcy wolnego, o strajku moge sobie tylko pomarzyc, kursy szkolenia finansuje z wlasnej kieszeni, 8 godz dziennie w pracy plus papiery do domu i nikt mi za to nie placi, gdybym miala 4 tys brutto to skakalabym pod niebiosa

Najnowsze wpisy