Forum Polityka, aktualnościKraj

Zobacz, jak ING śmieje się z prezydenta

Zobacz, jak ING śmieje się z prezydenta

Money.pl / 2008-08-25 16:10
Komentarze do wiadomości: Zobacz, jak ING śmieje się z prezydenta.
Wyświetlaj:
Marek35 / 78.88.105.* / 2008-11-25 21:45
Uwaga na nie kompetentne usługi dotyczące kredytów hipotecznych w ING !!!
andowc / 83.30.58.* / 2008-09-10 18:25
W/g mnie, nie śmieje się z Prezydenta Kacz..., tylko z Prezydenta Jar...,(przemówienie o wprowadzeniu "stanu wojennego" pewnego 13 grudnia).
bogdi / 81.210.96.* / 2008-09-08 22:33
Konrad ....Teraz się nie dziwię..dlaczego nie widać Cię w innych programach i filmach - żenada widać nisko upadłeś chłopie - to się w głowie nie mieści.....a uważałem gościa za dobrego aktora- nisko upadłeś i wszystko wskazuje na to,że z tego już sie nie podniesiesz-
realista / 77.253.242.* / 2008-09-02 21:45
Prosta dedukcja prowadzi do wniosku, że spot antyprezydencki został wyprodukowany i jest puszczanyy nie tylko dlatego, żeby zdobyć klientów dla ING, bo to można było osiagnąć neutralną politycznie reklamą (vide reklamy innych banków), lecz przede wszystkim by wzbogacić ING na prywatyzacji PZU. PZU jest na tyle cennym kąskiem, że dodanie go do grupy ING warte było ryzyka politycznego zaangażowania się tej instytucji finansowej. Przypuszczam, że ING, PO, Euroko i PZU (razem lub w podgrupach) zawarły tajny układ, którego beneficjentem ma być ING w nagrodę za jawne wspieranie PO w kampanii medialnej. Wyciszenie sprawy Eureko i kampania medialna dyskredytująca Prezydenta to prawdopodobny zysk PO i rządu. Dotychczasowe zachowanie strony rządowej i PO uwiarygodniają tak nikczemny pomysł. Tanie przejęcie części lub całości PZU przez grupę ING to prawdopodobne korzyść ING za tak znaczny wydatek (dziesiątki, a może setki milionów PLN|) i jawne wsparcie PO i rządu w kampanii obrażającej Prezydenta. Dlatego mam prawo zapytać czy moje przypuszczenia to prawda? Czy rzeczywiście takie rozmowy się toczyły? Co rząd lub kierownictwo PO obiecało grupie ING za tak wredną reklamę? Czy nagrodą ma być PZU? Kto był inicjatorem tych rozmów rząd, PO, czy ING ? Kto wpadł na szatański pomysł reklamy wykpiwającej Prezydenta? PZU znacznie wzmocniłoby pozycję grupy ING w Polsce. Trudno mi sobie wyobrazić coś równie cennego, co mogłoby skłonić kierownictwo ING i właścicieli do tak niskiego działania. Dlatego z obywatelskiej troski mam prawo zadać pytanie czy moje przypuszczenia są prawdą? Oczywiście nie mam na to żadnych dowodów poza zdroworozsądkową dedukcją. Analizą kilku pytań kto odnosi korzyść i kto ponosi koszty. Ewidentnie koszty i ryzyko są zbyt duże by zwykłe korzyści z reklamy je zrównoważyły. ING musiano obiecać coś EXTRA i SUPER. Ja przypuszczm, że to PZU jako cenny dodatek do grupy ING. Proszę zastanowić się i przemyśleć, czy wpuszczenie się w takie bagno jak ta reklama mogłobny się bez PZU opłacać? Ja uważam, że nie. Oczekuję od internautów innych propozycji, co byłoby tak cenne dla ING i w rękach PO i rządu by zrekompensować wydatki i ryzyko ING. Zapraszam do dykusji.


maaaaaaaaaa / 151.92.176.* / 2008-09-17 15:50
Żałosne...Piso-rydzyko-wielbiciele wymyślili juz niejedną teorę spiskową więc jedna więcej nie robi różnicy. A jarek-sama-prawda wam przewodzi...jak to wódz, zresztą......Ja nie wiem skąd wam się to bierze...jak można żyć w takim matrix-ie???Kto wam tak mózgi wyprał że jarek-sama prawda wlał wam tam tylko swój płyn zmiękczający? I w dodatku samemu sobie stwarzać takie piekło? Poczytajcie te fora obiektywnie, to jest histeryczna eskalacja nienawiści do PO a tyle jadu to ja w życiu nie widziałam naraz! Nawet gdybym nie znosiła partii Tuska to zrobiłoby mi się jej żal na pewno po poczytaniu tych schizofrenicznych wywodów...
Ciekawe co jeszcze rydzyko-piso-wielbiciele z podkarpacia i okolic wymyślicie...nie moge się doczekać!
milcząca mniejszość / 83.142.178.* / 2008-09-28 23:10
To jest właśnie bełkot platformersa. Macie przykład.
maj / 156.17.12.* / 2008-09-08 12:46
Bardzo sensowne, może nasi wspaniali redaktorzy z mediów podrążyli by temat głębiej, zamiast pisać i robić programy o tym co jeden pan powiedział drugiemu panu, i bezsensownie bić pianę.
A ING drwi sobie z nas swoją obłudą, że reklama ta wcale nie przypomina tego o czym wszyscy myślą. Aroganci !!!
milcząca mniejszość / 83.142.178.* / 2008-09-05 01:04
Ostatecznie ta reklama nie jest aż tak ostra. Poza tym, że położył ręce na stole podczas gdy inni majstrują coś pod stołem, nie ma żadnego podobieństwa w treści ani w wyglądzie. Ja bym nie demonizował. Być może rzeczywiście coś konkretnego ustalono, ale tego i tak nie udowodnimy. Nie muszą się umawiać. Wystarczy, że się podlizują do PO, tak jak to robi wielu (wiele podmiotów) ze strachu przed utraceniem czegoś, z głupoty lub dla chęci zysku lub uzyskania poklasku. Trzymać z silniejszym jest łatwo, zastanowić się nad prawdą i stanąć po jej stronie jest to droga trudniejsza i czasami też kosztowniejsza.
milionek / 2008-09-02 23:07
Konrad byl dla mnie kims z klasa , dzis jest dla mnie absdolutnym zerem. Nigdy w zyciu nie spodziewalam sie tego to co zobaczylam! NIEPRAWDOPODOBNE. Jezus Maria, Marku, wydaje sie , ze Ty byles ponad to .a dalej nie wierze, ze moglbys byc takim jakimsjestes czyli sprzedawczykiem
kot Alik / 83.16.5.* / 2008-08-30 21:00
rzeczywiście jest się z kogo śmiać... Takiego buca i niedorozwoja mamy za prezydenta to tylko trzeba się z tego śmiać bo płakać już jest za późno...
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2008-09-10 17:48
proszę Pana.
Mam nadzieje,że Pana namierzą i trochę Pana zaboli.
Ale chyba nie namierzą bo obecnie nie wolno nic mówić '
jedynie na Pana Tuska.
Pan Wałęsa zachowuje się obrzydliwie a następnie biadoli o upadku autorytetów, a poza tym takich mądrali
jak Pan.
Proponuje wyjazd do UE.
Tam Pana Nauczą demokracji.
milcząca mniejszość / 83.142.178.* / 2008-09-01 23:51
Takiego mądrego, uczciwego prezydenta (nie pijaka ani płatnego szpicla; taki to by ci się bardzo podobał) nie mieliśmy po obaleniu komuny i mieć już nie będziemy przez takich bezmyślnych piwoszy jak ty, którzy niestety stanowią większość. Niestety demokracja ma tę właśnie wadę, ale zgadzam się, że lepszego systemu nie wymyślono. I tak to już jest na tym świecie. Żyjemy na ziemi a nie w raju niestety. Pewnie zaraz ktoś to skasuje :*
j56 / 83.16.5.* / 2008-08-30 20:58
podoba mi się ta reklama i to w jak wyśmienity sposób parodiuje naszego Kaczora hehe
buzi / 213.77.81.* / 2008-08-29 18:05
Mężczyzna musi być jak bank , musi kraść.
rolada1 / 83.11.209.* / 2008-08-28 13:45
co to za ku...sa pokazujecie wąsiastego matoła,przecież nie -
podobny jest do tego pijoka prezydenta"wszystkich Polaków"
wmwm1939 / 88.156.70.* / 2008-08-28 01:39
ING robi to co PREZYDENT-> ładuje się w target mocherów czających miliony w skarpecie (większej niż na prezenty w USA) stąd taka reklama...
milcząca mniejszość / 83.142.178.* / 2008-08-28 01:29
Nie możecie się wyśmiewać z treści, to wyśmiewacie się z formy. Typowe dla małych dzieci z piątej klasy podstawówki. Dla mnie lepszy jest ubaw z treści kolejnych wypowiedzi członków aktualnego rządu z premierem na czele, który nota bene wcale tak dobrze się nie prezentuje i by można by z tego zrobić jeszcze lepszą parodię, choćby z tego jego przemówienia po angielsku :)
bubu1 / 89.77.94.* / 2008-08-28 20:39
tak tu się zgodzę w 100% :)
wmwm1939 / 88.156.70.* / 2008-08-28 01:40
milcząca mniejszość-> czyli pis...hahha
nkn / 89.229.131.* / 2008-08-27 20:29
Piękne jest to, że poeta odkrył to wcześniej. "Z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie." Cieszcie się bardziej a nieuki wmówią wam, że jajka na Boże Narodzenie są cool. To zresztą też już było tylko wymyślone przez ludzi majacych rozum i w innym kontekście.
wmwm1939 / 88.156.70.* / 2008-08-28 01:41
Wyluzuj dziadku, bo to TV...biorąc TV serio jest po Tobie....
nkn / 89.229.131.* / 2008-08-28 11:38
Tatusiu 39, dzięki za troskliwość...? ja jestem spoko, to z Ciebie robią wałka. Śmieszne jest to, że pisząc do mnie dziadku, gryziesz paznokcie licząc, że mnie zirytujesz. Nie zastanawia mnie też jak twój mózg pracuje w formacie PiS-PO itp. Nie bierz tego do siebie, zrozum, że to co napisałem nie ma nic wspólnego z polityką w twoim pojęciu. Jednak aby rozumieć trzeba wiedzieć.
/ 83.238.240.* / 2008-08-27 20:03
,,spieprzaj dziadu" i ,,ta małpa w czerwonym......."
Jafre / 194.29.137.* / 2008-08-27 12:59
Żałosne!
"Ta reklama jest o optymizmie..." - dobre! Bardziej chce mi się płakać niż śmiać. Ale łez żal, i pozostaje tylko niesmak.
goblin / 2008-08-27 15:07
Dobre!

.....ale podobno lokata jest bez sensu !?
D-Tox / 83.27.217.* / 2008-08-26 20:32
Ta reklama jest SUPER oby więcej takich jak ta !!! ING nadchodzę ;)
kemikalbrader / 2008-08-26 18:18 / Bywalec forum
Parodiować obecnego prezydenta (czy byłego premiera - nie wiem, nie rozróżniam), też mi wyczyn. Toż to kopanie leżącego.
Pilsener / 2008-08-27 15:10 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
I o to chodzi - od wielu lat kpię, drwię i wyszydzam polskę - choć to jak kopanie leżącego. Gdy naród zabije śmiechem takie idiotyczne prezydencko-premierskie orędzia-zrzędzia to może politrucy pójdą po rozum do głowy i nie będą kazali mi czekać na film aż do 20.30
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy