Forum Polityka, aktualnościKraj

Zołnierz z Nangar Khel przerwał milczenie

Zołnierz z Nangar Khel przerwał milczenie

Money.pl / 2008-11-26 17:24
Komentarze do wiadomości: Zołnierz z Nangar Khel przerwał milczenie.
Wyświetlaj:
buzza / 2008-11-27 19:59 / Bywalec forum
Od 1944-1989r. w Polsce uprawiano ludobójstwo,legalnie!Każdy strajk,protest,manifestacja.strzelano do dzieci,matek,ojców naszych,nik za to nie odpowiedział.A dowody są kroniki filmowe ,nazwiska w I.P.N-ie,świadkowie żyją jak np:z kopalni Wójek i. t. p.Ja osobiście oskarzyłem polskich exs komonistów o zbrobnie ludobójstwa na własnym narodzie,po rok 1989 nikogo nie rozliczono-nało można ich t.z.każdy rząd oskarzyć o współudział w zbrodni.tak jak 6-ciu Polskich żołierzy oskarżono o zbrodnie w awganistanie to dlaczego ich nie można oskarżyć o zbrodnie polskie władze.komendanci milicji,sądy.przecież to ich dzieci bronią ich przed odpowiedzialnoscią za zbrodnie ludobójstwa w Polsce.z.kot.de.vries
EWAD. / 77.252.106.* / 2008-11-26 17:24
a mnie sie wydaje, że sprzęt pokazał tylko, że ludzie nie są bez winy .........czytałam inne artykuły o Was i rzecz jest dziwna ..............niektórzy wypowiadający się - mam wrażenie - że gdzieś pod spodem maja nieukrywana satysfakcję z "przy..............lenia" komuś - może dlatego wybrali wojsko, bo tu można zrobić to pod płaszczykiem czegoś innego, ja rozumiem, ze to muszą być twardziele kiedy trzeba .............ale człowiek, który czerpie z pewnych rzeczy satysfakcję, chyba nie powinien służyć w wojsku!!!!!!!!! "nadgorliwość akurat w wojsku jest gorsza od ....................FASZYZMU"!!!!!!! ...........nie bronię tych, którzy decyzje podjęli taką, ale tez jak czytam to co mówią sami wojskowi to zastanawia mnie to ich ............oddanie wojsku ..............zawsze myślałam, że wojsko jest oddane państwo, ojczyźnie, ale nie samemu wojsku!!!!!!!!!!!!!czyli jest gotowe bronić honoru, godności swojego obywatela ..........a na misje tez jedzie polski żołnierz po coś innego niż zbijać .............nie znam dokładnie sprawy od strony aresztowanych wojskowych, ale oprócz prokuratora powinien sie sprawa tak mniejszych jak i dowódców zając psycholog!!!!!!!!!!!może nie powinni byc w wojsku i tylko tyle!!!!!!!!!!
EWADcd;-) / 77.252.106.* / 2008-11-26 18:08
jeszcze dopisze ............;-) POKOJU nie trzeba bronić .................jest albo nie, a jak go nie ma to jest to przyczyn trzeba szukać w ludziach, w grupie , w rodzinie w pojedynczym człowieku .................!!!

Najnowsze wpisy