Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Żołnierze z Nangar Khel zostają w areszcie

Żołnierze z Nangar Khel zostają w areszcie

Money.pl / 2008-03-11 17:57
Komentarze do wiadomości: Żołnierze z Nangar Khel zostają w areszcie.
Wyświetlaj:
andowc / 83.30.115.* / 2008-03-11 19:40
Za żołnierza odpowiada przełożony (Naród), bo go oddaje w służbę, a nie jakiś tam prokurator, sędzia, i inne gady.
Nauczyć się szacunku do "Samego siebie, Narodu,Kraju, Obywatela,itd...).
Mądrować się na miejscu zdarzenia, a nie w cichym kącie.
andowc / 83.30.115.* / 2008-03-11 19:28
Jeżeli jest "kapelan", dlaczego nie ma "prokuratora" na miejscu ?
(nie ma chętnych, brak bohaterów ?),
Takie sprawy powinno się osądzać na miejscu, a nie kryć się za czyjąś dup...
To swiadczy o Polsce, jaki bałagan.
andowc / 83.30.115.* / 2008-03-11 19:11
Prokuratorów wysłać do Afganistanu, na 3 m-ce, aby ocenili na miejscu, a nie mądrowali się w kraju.
Niech jeżdzą z żołnierzami na partrole, niech nastawią swoje dup...,
andowc / 83.30.115.* / 2008-03-11 18:05
Powinni aresztować tych, którzy ich tam wysłali.
Za "Hitlera", "Stalina", itp... było to samo.
Jezeli się kogoś wysyła (posyła), bierze się odpowiedzialność na siebie, a nie zwala na drugich.
Nie dorosło jajko do kury.
obserwator / 2008-03-11 17:57 / Tysiącznik na forum
Wysłuchałem uzasadnienia z sercem pełnym bólu i po raz kolejny do mojej świadomości dochodzi fakt że sprawiedliwości dla zwyklych kowalskich nie ma i nie będzie. Zal mi tych żolnierzy, bo dowody z gry slow samych oskarzonych to mnie nie przekonuje w argumentacji postanowienia o utrzymaniu aresztu. Z każdym rokiem systemy sprawiedliwości zawodza. Dla przyjkladu: publikatory jeden raz tylko podały że czlowiek oblał się benzyna i spalil swoje ciało w związku z niesłusznym wyrokiem, w proteście targnięcia się na własne życie. Nie było juz wiadomości, jakby zostala zdjęta przez cenzure. Mam nadzieję że dziennikarze ktorzy juz w tej sprawie duzo dowodow znaleźli, nie dadza za wygrana i zołnierze zostana zrechbilitowani Ale jeżeli ma być sprawiedliwość, to ci ktorzy z premedytacja postępują niesłusznie winni zostać ukarani zakazem uprawiania zawodow prawniczych.

Najnowsze wpisy