Forum Forum inwestycyjneFundusze

Zostać inwestorem

Zostać inwestorem

Orfeusz / 212.91.15.* / 2010-06-08 17:54
Witajcie,

od kilku lat interesuję się giełdą, funduszami, inwestycjami, ale wciąż brakowało mi na to czasu. Teraz mogę przysiąść i zrobić coś więcej, poza obserwowaniem notowań.

Chciałbym znaleźć jakiś podręcznik, który pomógłby mi wgryźć się w wykresy, flagi, punkty wsparcia, korekty, linie itd. Czy możecie coś polecić? Chodzi mi o poznanie ogólnych mechanizmów giełdowych, spróbować stworzyć wykresy itd.

Byłem w empiku, ale jedyne co tam znalazłem to kilka książek w stylu: od zera do milionera.

Z góry dzięki za pomoc,
Wyświetlaj:
u2mart / 2010-06-08 21:49 / Tysiącznik na forum
Polecam Ci "Analiza techniczną rynków finansowych" Johna J. Murphyego i " Zawód Inwestor Giełdowy" - Alexander Elder.
Zresztą poszukaj sobie na forum money, chyba w dziale pierwsze kroki już był już taki topic
Orfeusz / 212.91.15.* / 2010-06-09 01:33
Dzięki, zaraz poszukam. A te pozycje też już polecono mi, więc pewnie będą moją wypoczynkową literaturą.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy