Forum Forum emerytalneWcześniejsza emerytura

Zrób sobie kapitał emerytalny w ciągu 10 lat

Zrób sobie kapitał emerytalny w ciągu 10 lat

lzelechowski_xl / 2010-03-17 21:14
Prowadzę programy inwestycyjne dla Moich Klientów umożliwiające w sposób bezpieczny pomnażac kapitał. Inwestycja za pośrednictwem Panelu Inwestycyjnego (parasola) 60 funduszy w 4 walutach, na wszystkich rynkach inwqestycyjnych (Indie, Chiny, Brazylia, Rosja, Europa...), rynek surowcowy, rynek złota. Konto inwestycyjne w polskim banku, własny doradca, fundusze z górnej półki, w tym Templeton, Black Rock...). Minimalny czas inwestycji 3 lata, optymalny 10 lat, ale to Klient decyduje i jego mozliwości inwestycyjne.
Wyświetlaj:
Przysk / 195.187.79.* / 2010-09-14 16:38
Odwrócona hipoteka zamiast emerytury?

http://odwrocona-hipoteka.blogspot.com
Extensa / 82.160.51.* / 2010-03-18 19:35
Jeżeli jest ktoś, to poprzez 3-letni program inwestycyjny pomoże zbudować mi kapitał na emeryturę to chyba nie doradca, a czarodziej? Wątpliwa sprawa..
lzelechowski_xl / 2010-03-18 21:27
Są "kapitały" i KAPITAŁY. Człowiek w wieku 50 lat nier ma wiele czasu na powiększenie kapitału, ale bywa, ze ma spory kapitał. Mówię o konkretach. Takich mam klientów. Od wieku 50 lat nie usłyszą ode mnie propozycji programu dziesięcioletniego.
Drażnia mnie Klienci w wieku 25-35 lat, którzy twoierdzą, że 10 lat to dla nich wieczność. Brak wyobraźni, to norma w podejściu do zagadnień inwestycyjnych. Dlatego "zabieram pieniądze" innym uczestnikom rynku już od lat. Moje wyniki to 15-40% rocznie, bez ryzykanctwa. Każdy doświadczony inwestor zarobił kiedyś 30% w miesiącu, ja również, ale zdecydowanie nie jest to zasadą. Tak samo nie każda decyzja jest trafiona, ale ważne, żeby wygrywać z rynkiem w okresie każdego roku i każdego kwartału.
Nauczyłem się przez wiele lat jak to się robi. Potrzebne są i umiejętności i charakter i czas. Kapitał to indywidualna sprawa. Nie zajmuję się najmniejszymi pieniędzmi, życie jest na toi za krótkie :-)
Każdy ma "inną historię". Jeżeli chce Pan konkretów z mojej strony, proszę podac kontakt mailowy.
L.
wp.pl

Najnowsze wpisy