Forum Forum prawneCywilne

Zrzeczenie praw majątkowych do mieszkania własnościowego

Zrzeczenie praw majątkowych do mieszkania własnościowego

choir / 2008-03-20 10:11
Miesiąc temu zaszantażowany rozwodem przez swoją żonę podpisałem akt notarialny, w którym zrzekłem się praw do wspólnie zakupionego mieszkania własnościowego (rozdzielność majątkowa). Po jakimś czasie żona mnie eksmitowała. Proszę o info, czy istnieje możliwość anulowania aktu i czy żona (nie jesteśmy w separacji ani po rozwodzie) ma prawo do wymeldowania mnie z tego mieszkania.
Wyświetlaj:
Młody Rentier / 2008-03-20 11:43 / Bywalec forum

zaszantażowany rozwodem przez swoją żonę

co za porazka!! co z Ciebie za facet co sie boi rozwodu z żoną?? Wolałeś oddać mieszkanie byle nie rozwodzić się z żoną, która i tak Cie juz nie kocha?? Ale jestes r********!!!

A macie rozdzielnośc majatkowa czy wspólnośc bo z tego co napisałes nie wynika.

Jeżeli zostałeś nakazem sądowym wyeksmitowany tzn że teraz żona na podstawie tego aktu może Cie spokojnie wymeldowac w urzędzie. A więc co za tym idzie skoro juz sąd orzekł o Twojej eksmisji tzn., że uznał pełnie praw właścicielskich Twojej zony do mieszkania, tak więc generalnie sprawa zakończona.
choir / 2008-03-20 13:24
Podpisałem rozdzielność majątkową. Żona wystawiła mi rzeczy na zewnątrz i zmieniła zamki bez wyroku sądu. Masz rację jestem [************]!!!
gosc1234567 / 87.105.149.* / 2008-03-20 14:26
a jakimż to dupkiem jesteś, że kobieta musiała to zrobić...? Pijesz, bijesz czy bzykasz na boku??

Najnowsze wpisy