ZUS daj nam LUZ

T.W. / .* / 2004-09-07 12:22
Komentarze do wiadomości: ZUS daj nam LUZ.
Wyświetlaj:
starypan / .* / 2005-08-12 10:41
ZUS to podatekNiestety ZUS to jeszcze jeden podatek, to pieniądze , duże pieniądze , których nie sposób nie płaciś a z których nikt tak naprawde nie bedzie czerpał zysków. oprócz budżetu oczywiście.Opieka społeczna to fikcja , leczenie to druga fikcja, a emerytury to tez fikcja i obiecanki cacanki.Niestety nikt z polityków tego śmierdzacego jaja sie nie dotknie bo po co .poselskie diety i inne dochody pozwola posłom być szczęśliwymi emerytami a reszta? No cóż przecież nie po to jest sie posłem aby zajmować się innymi. Rodzina znajomi to co innego.ZUS jest wrakiem jeszcze płynącym dzieki naszym pieniadzom i dlatego składki są wymuszane a ich niepłacenie czy choćby opóźnienie w płaceniu obwarowane sankcjami karnymi.Nie ma niestety sankcji za to że do stomatologa musimu zapisywać się na 3 miesiace wcześniej a i ta usługa jest tylko symboliczna. nie mówię juz o mammografi czy rezonansie magnetycznym albo o ostatnim kwiatku , że reumatyzm można leczyc tylko do chyba 58 roku życia.jeżeli płace prawie 800 zł na ZUS prowadząc działalność gospodarczą to przeznaczając te kwote na prywatne ubezpieczenie zdrowotne , wypadkowe czy emerytalne jestem zabezpieczony w pełni z emeryturą pozwalajaca na podróżowanie do okoła swiata z lekarzem do którego nie musze czekac a jak mam poczekać 5 minut to dają mi kawe i gazete.Czy opowiadam bajki?Nie to prawda każdy może to sobie zapewnić tylko nie każcie nam płacić na ZUS , na niedziałające systemy informatyczne, rozbuchaną administracje , siedziby , gabinety marmury i niewiadomo dlaczego tak wielkie pensje prezesów , którzy tylko są i nic wiecej.Nie robia i nie zrobią nic sensownego bo zrobić nic sie nie da.Ten wrak zatonie jak już nie będzie miał kto płacić składek.I obudzimy sie wszyscy jako emeryci z reką w nocniku a stołówką w śmietniku .A mieszkanie?Na komorne nie starczy !A możę są inne możliwości.Myślących tak samo pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
janusz / .* / 2005-08-12 10:44
własnie.Doja nas w pięknym stylu .Może założyc partę ,, przeciw wyzyskowi ZUSu,, ?
kropka . / .* / 2005-06-04 13:37
Doskonała okazja aby coś zmienić - wybory.Pamiętaj jest bieda, więc Ci co będą obiecywać wiele, tyle samo będą chcieli Ci zabrać.Wybór nie jest prosty ,trzeba uważać na oszołomów karierowiczów ,ludzi z podejrzaną (nieczystą) przeszłością.
wseh1322 / .* / 2004-12-04 10:10
Mój numer gg to: 4760813Przedsiębiorco zacznij walczyć o swoje!
wseh1322 / .* / 2004-12-04 06:55
Witam wszystkich.Poświęć jedną minutkę na przeczytanie.Po pierwsze też jestem przedsiębiorcom i nie godzę się z polityką naszego Rządu.Ala jak do tej pory na wszystkich rodzajach forum dotyczących NAS zostawiamy tylko puste komentarze, które są czytane przaz takich ja my.ZRÓBMY COŚ ! - i nie myśl: "fajnie tylko co?"Propozycja:1. Musimy mieć możliwość szerszego kontaktu!Zróbny stronkę internetową dla NAS - przedsiębiorców i popierających nas.2. Znana jest lista posłów, którzy głosowali za i przeciw odrzuceniu poprzedniego projektu.Może niektórzy z nich nie mają pojęcia o co tam chodziło?Napiszmy listy do nich z prośbą o wyjaśnienie powodów swego głosowania. Do każdego identyczny list. Od razu w liście wyjaśnimy aby kilka kwesti nie poruszali jako argumentów.Listy opublikujemy i każdy będzie znał powody danego posła. Może w ten sposób wpłyniemy na wynik następnego głosowania (nad ustawą lub składem nowego Rządu). Posłowie będą musieli nam dać jakąś odpowiedź.LUDZIE MUSIMY SIĘ WZIĄŚĆ W GARŚĆ I ZACZĄĆ DZIAŁAĆ.Mój adres wseh1322@poczta.onet.plWszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.Od razu kilka kwesti:Mam troszkę miejsca na serwerze z bazami php - mogę użyczyć.Posiadam własną domenę: serwis.biz - mogę użyczyć (stworzymy np. nasz.serwis.biz)Nie wierzę aby wśród NAS nie było osoby, która potrafi pisać stronki www - ja nie umiem.Ja też mam mało czasu ale dość mam naszego gnębienia.
Tomek / .* / 2005-08-01 16:38
Jestem równie mocno rozbity przez nadmiar nieudolnej polityki naszego rządu a proponowane zmiany i stan obecnej polityki rysuje mi dwa kierunki: hibernacja ( przynajmniej na 50 lat, aż wymrą. Nawet jak się nic nie zmieni nie będę musiał ich oglądać albo rozsądny, konsekwentny i masowy program na zaistnienie, okazanie sprzeciwu ale sprzeciwu, którego nikt nie będzie miał odwagi zlekceważyć „My to większość” itd.Podzielam ten kierunek jestem na pewno kolejnym zwolennikiem takich przemian jak mogę się przydać to z góry dziękuje podaje adres; matbanasiak@wp.pl.
REe / .* / 2004-10-17 23:12
Wszyscy na świecie dziwią się nam i kompletnie nie rozumieją dlaczego pomimo tak permanentnych bandyckich zagrywek ze strony rządzących w naszym kraju złodziei którzy w biały dzień i w tzw.majestacie prawa doprowadzają nas do nędzy i upodlenia, jeszcze nie wyszliśmy na ulice żeby ich wszystkich żywcem porozszarpywać. Mam nadzieję że ten dzień nadejdzie już całkiem niedługo, a ci wszyscy krwiopijcy dostaną dożywocie (czyli dość krótko) w kamieniołomach o chlebie i wodzie, żeby zanim zdechną mieli szanse poczuć co to znaczy ciężka praca i walka o byt.
Inti / .* / 2004-10-11 22:40
Śni mi się Polska wolna, demokratyczna i sprawiedliwa. Niestety po dyktaturze proletariatu mamy kolejną . Nazwę ją delikatnie "dyktataturą pazernych cwaniaków". Myślę, że kiedyś odpowiedzą za swoje niecne grzechy. Ta uczciwa część narodu ma już tego dosyć. Jest na krawędzi wytrzymałości.
pio / .* / 2004-10-11 19:17
PRECZ Z ZUSEM ludzie ruszmy sie weśmy kamienie w ręce i powedzmy DOSC ZŁODZIEJOM
Eugeniusz / .* / 2004-10-09 22:25
Prasa, Radio i Telewizja mają nas gdzieś! Dopuszczają do głosu tylko perfidnych kłamców z Rządu. Liczę tylko na mądrość posłów, którym leży na sercu dobro Rzeczpospolitej i odrzucą projekt ustawy o podwyżkach ZUS w drugim czytaniu.
icek / .* / 2004-10-06 18:56
złodzieje
tylo pracownik / .* / 2004-10-09 16:13
ZUS zrob porzadek u siebie a wtedy pieniadze na wszystko sie znajda
jurek / .* / 2004-09-27 23:43
Do negocjujących pracodawców.Nie dajcie się zmiękczyć. Tak trzymać. Mamy jeszcze trzeci filar. Rząd nasze pieniadze roztrwoni lub rozkradnie. Nie ustepujcie ani na krok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luna / .* / 2004-12-03 21:58
niewiem juz co mam, myslec o naszym zusie . Poprostu braj=kuje mi slow
luz / .* / 2004-09-24 14:20
ZUS-złodziej umrze samotnie bo ci co go zywili dotychczas maja go juz dosyc!!!
BIG / .* / 2004-09-22 22:08
Te bałwany w ogóle nie myślą, co robią.Chcą całkowicie wykończyć nas-pracodawców.
DEHA / .* / 2004-09-22 18:07
sprzedajcie szklane domy a starczy na nie jedną dziurę budrzetową
Ostatni Mohikanin / .* / 2004-09-21 18:37
Coście uczynili z tą krainą. Zus - BEZROBOCIE.
Kate / .* / 2004-09-21 08:26
Moje hasło na tą paranoję : Ręce precz od przedsiębiorców krwiopijcy
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy