Forum Forum emerytalneZUS

ZUS musi pożyczyć 3 mld zł

ZUS musi pożyczyć 3 mld zł

Emeryt / .* / 2003-11-23 11:03
Komentarze do wiadomości: ZUS musi pożyczyć 3 mld zł.
Wyświetlaj:
Marcin z Tuczna / .* / 2003-11-28 08:33
może powinien podnieść składki...zniknie problem bezrobocia ponieważ wszyscy zostaną oficjalnie bez pracy...nie będzie miał pieniądza na wypłaty...więć padnie, może wtedy ktoś pomyśli, że państwowymi pieniążkami lepiej będą gospodarować małe prywatne instytucje jak fundusze emerytalne, które wraz ze swoją ofertą będą się uzupełniały w gromadzeniu i wypłacaniu rent....gamachy w dzierżawę...rewaloryzacja budżetówki:))) i inne problemy znikną ... ale po co jak można doić biedotę...
Patryk G. / .* / 2003-11-26 20:07
Cześć ! Moja wolna dygresja na temat ZUS :) Według mnie to samo istnienie czegoś takiego jak ZUS to porażka , jeden dział jedzie na długach , a drugi (KRUS) MA ZA DUŻO PIENIĘDZY smiech mnie ogarnia, mało tego zaniżają kwoty składek emerytalnych wiem ponieważ sprawdzałem w funduszu zaniżają i zalegają z przelewami to nic dziwnego ,że mają tzw. superatę śmiech mnie ogarnia a władze nic nie robią tylko kredyt goni kredyt tylko od kogo oni biorą te kredyty ja 80% banków w Polsce to obcy kapitał :(
Emeryt / .* / 2003-11-23 11:03
To dlaczego wyrzuca kasę na budowę nowych obiektów. Przykład Piły w woj. wielkopolskim jest najlepszym tego przykładem.
LPW / .* / 2003-11-24 22:37
I będzie pożyczać dalej.To jest nieuniknione.Pozdrawiam. Lech Pruchno Wróblewski

Najnowsze wpisy