Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Związek Banków Polskich przedstawił propozycje pomocy frankowiczom. Banki szykują 800 milionów dla kredytobiorców

Związek Banków Polskich przedstawił propozycje pomocy frankowiczom. Banki szykują 800 milionów dla kredytobiorców

Wyświetlaj:
rynw / 37.190.229.* / 2016-01-18 23:35
teraz panie prezesie niech pan sobie w ... wsadzi ta pseudo pomoc dla frankowiczow, okradliscie na lichwiarskich zasadach 700tys kredytobiorców !!! to wybitne bandyctwo a teraz chcecie znowu wszystkich chcecie zrobic w balona
Bartek251 / 79.185.213.* / 2015-07-10 02:17
wywieziemy was skruwysyny na taczkach
gosik1 / 46.227.245.* / 2015-07-08 14:56
PLATFORMA NIE MA SZANS W WYBORACH Z JEDNEGO POWODU...nic nie robi do końca i uczciwie..wszystko jest połowiczne na zasadzie leczenia syfu za pomoca pudru....nawet oszukanych obywateli nie jest w stanie obronić uczciwie i wszystkich...jak sąd wydaje wyrok w sprawie przestępcy to zasądza odszkodowanie tylko dla kilku biednych ? a tym bogatszym każe sie cieszyć tylko z wyroku skazującego ??? to jakieś qui pro qvo w wydaniu naszego Rządu...Węgry, Ukraina i inni bronia swoich obywateli a Polska ?!?!?!? mam nadzieję, że p.Duda i p.Szydło dotrzymaja słowa
jajan / 62.182.213.* / 2015-07-08 13:48
polacy bardzo chcą zmiany ,więc trzeba zostawić te sprawy do załatwienia pisowcom,a że to kupq nieudaczników to prędzej się skompromitują i oddadzą władzę,albo ich ludzie pogonia.
pani premier powinna sie pani skoncentrować na udowodnieniu pisow ,że stoi za podsłuchami.jest tak wiele przesłanek ,że to powinno być proste.
niania FRANIA / 83.220.97.* / 2015-06-01 10:46
kiedy wzięłam kredyt to otrzymałam 80 000 zł X 2 zł tj.160 000zł ... sześć lat spłacam ,odmawiam sobie wszystkiego ,ubieram się na ciuchach , nie mam samochodu , zalegam z czynszem i innymi opłatami bo muszę 41 % oddać na kredyt spowodu manipulacji frankiem. Gdy brałam kredyt było to 16 procent..I niech sobie KNF i Zrzeszenie Banków Polskich wsadza w d..pę swoje niby''propozycje''pomocy . Proszę mi otwarcie powiedzieć KTO na tym zarobił ... Jak tacy dobrzy to nie mogły banki od razu ludziom z automatu przewalutować kredyty ?!! Ale nie !! potrzebne były kozły ofiarne ..SORRY ...złotówkowicze ...chcecie pomocy ? to Oddacjie pożyczkę na warunkach jak braliście . My też tylko tego chcemy .
rockefelerywonucach / 91.193.160.* / 2016-01-18 21:44
Frania!! Jeżeli bank powiedział ci, że nie masz zdolności kredytowej w pzl, to winnaś przyjąć ten werdykt z pokorą, przyjąć do wiadomości, że jesteś gołodupcowa,
czyli, jak mawiają anglosasi: take it for granted. Jako gołodupcowa, nie pchać się z żadne apartamenty, za obce waluty, zamieszkać u teściowej i odkładać w sakarbonce, na własne mieszkanie.
Jeżeli zignorowałaś to co ci bank oznajmił, uznałaś, że jesteś Rockefelerem i będziesz mieszkała na 100m2, to teraz becaluj bankowi odsetki, albo komornik.
.,., / 91.193.122.* / 2015-06-01 13:50
było się nie rzycać na promocję, tylko zaciągnąć kredyt w PLN
NIE POMOCY FRANKOWICZOM / 46.239.143.* / 2015-06-01 10:42
PROPONUJĘ ZROBIĆ SONDAŻ DLA WSZYSTKICH POLAKÓW CZY ZGADZAMY SIĘ NA POMOC 90 % BĘDZIE NA NIE BO NAM NIKT NIE POMOŻE! BRAŁEŚ TO ODDAJ!
Kwita / 46.112.174.* / 2015-06-02 19:32
Propopnuję zrobić sondę czy Polacy zgadzają się na dopłaty do kredytów MdM . Miszkanie na Swoim, dopłaty do KRUS itp.itd. 99 % będzie przeciwne. Kwita?
nio / 80.51.146.* / 2015-06-01 10:13
Niech oddadzą to co wyłudzili(kilkanaście miliardów złotych). Zwrot to nie jest pomoc. O pomoc do Matki Boskiej Miłosiernej to powinni zabiegać bankierzy po licytacji ich banków.
emerytka865 / 78.10.48.* / 2015-06-01 09:01
BRAWO, BRAWO... P.PREZESIE ZBP,[... pomoc dotyczyć będzie kredytów w każdej walucie...]. Jestem szczęśliwa i skorzystam pierwsza z pańskiej pomocy w spłacie kredytu złotówkowego. Dziękuję i czekam na realizację zapowiedzi!.
emerytka865 / 78.10.48.* / 2015-06-01 08:32
BRAWO, BRAWO... P.PREZESIE ZBP,[... pomoc dotyczyć będzie kredytów w każdej walucie...]. Jestem szczęśliwa i skorzystam pierwsza z pańskiej pomocy w spłacie kredytu złotówkowego. Dziękuję i czekam na realizację zapowiedzi!.
nabity we franka / 164.126.151.* / 2015-06-01 06:42
BanksterZy- oszuści. Nie wierzę Wam za grosz. Już mnie raz oszukaliście na kredycie we franku. teraz konsekwencje będę ponosił 25 lat. LICHWIARZE, BANK-STERKA. LUDZIE LIKWIDOWAĆ RACHUNKI, LOKATY, KARTY. Na pohybel Bankom
Ps. / 91.246.15.* / 2015-06-01 01:22
Złodzieje oddajcie pieniądze wyłudzone.Oszołomy niech przestaną w głowach mącić.Zobaczycie źe niby pomogą biedniejszym kosztem innych to tak wygląda pomoc bandy oszustów.to mafia w tym pier..... kraju tymib frankami manipuluje a nie kto inny.
sylvi91 / 109.77.84.* / 2015-05-31 13:42
Problemem wszelkich napięć społecznych jest niewiedza. W UK 97% wszelkich pieniędzy jest elektronicznych, a 3% to gotówka.
Czy pieniądze przynoszą bociany? Nie, Positive Money ... wyjaśnia skąd pochodzą pieniądze i dlaczego jest tyle długu. https://www.youtube.com/user/PositiveMoneyUK filmy na YT. http://www.positivemoney.org/ strona oficjalna. Pieniądze są źródłem wszelkich problemów, czas je zrozumieć. "Ewangelizacja" w tej sprawie trwa równierz w Irlandii http://www.sensiblemoney.ie/welcome/
Uwierz. Nie kradnij. Idź do banku i poproś o otwarcie konta ze stanem - pełne, a nie puste jak zwyczajowo to robią. Prawo, ustawy, przepisy, procedury, są jedynie dobre wtedy jeśli obsługują każdą możliwość, czyli również wyjątki. Ustawa o emisji pieniadza przyjęła swoją formę w 1844 roku i od tej pory nie została zmieniona. To jest powód całego zła w naszym życiu, w którym od pieniędzy zależy prawie wszystko. Przyłącz się do kampanii.
Rewolucja technologiczna umożliwia zbudowanie tanim kosztem "Narodowego Skarbca" pełnego elektronicznych pieniędzy. Można spełnić wszelkie marzenia naszego społeczeństwa o lepszym życiu. Tak zwany elektroniczny pieniądz suwerenny mógłby stymulować gospodarkę, jej właściwy rozwój i realizację potrzeb. Słowo "kredyt" pochodzi z łacińskiego "credere" i oznacza - Uwierz.
filmik2x / 46.112.60.* / 2015-05-30 16:19
Kim naprawdę są frankowicze ? Na czyjeż to zlecenie wyprodukowano taki idiotyczny filmik jako tubę bankową.Wypociny tu pokazujesz człowieku wybrane wskaźniki żeby pokazać że frankowicze nie mają żadnych problemów i powinni być szczęśliwi . Taką wrzutę zrobić i gadać co mu ślina na język przyniesie i podpierać się wykresamito każdy potrafi. To że ludzie kwiczą i płacą to ma być argument ,że frankowicze mają się dobrze? A narosłe zadłużenie? Może się pofatygujesz i pokażesz ile komu zostało salda kredytowego z takiej samej kwoty kredytu(np. 200 tys . we frankach i w złotych?) po takim samym okresie spłaty (np. 10 lat) Tylko nie zapomnij uwzględnić kursu franka .Manipulant jeden.
Oczywiste pytania / 79.187.102.* / 2015-05-30 11:17
Nic personalnego, ale nie dziwi Was to, że w Polskim rządzie ministrem finansów nadzwyczaj często zostaje bankier? Dlaczego nie obsadza się na takich stanowiskach kompetentnych i uznanych ekonomistów, bez plakietki bankowej na czole? Tak, żeby gwarantować bezstronność?

Trzeba wybierać polityków, którzy staną po stronie ludzi i podejdą równie profesjonalnie do zabezpieczenia bezpieczeństwa finansowego obywateli, jak banki do dbania wyłącznie o swój interes.

Banksterzy nie mają litości dla Polskich rodzin, rodziców i dzieci. Mają p****...e CHF-y w oczach i chciwe programy "pomocowe". Ale z takimi "przyjacielską pomocą" nie potrzebujemy wrogów, ani wojen. Wypompowanie pieniędzy od Polaków przez spekulacyjny kredyt frankowy to konkretne szkody społeczne. Rodziny bez wakacji, a często zaspokojenia podstawowych potrzeb.

Jak wygląda nasze Państwo? Gdzie był KNF kiedy banksterzy promowali na potęgę swoje spekulacyjne kredyty frankowe?

Teraz polski minister finansów w oczywisty sposób broni interesu banków, że niby poniosą konkretne straty, zamiast stwierdzić ile po prostu nie zarobią, rezygnując ze spekulacji. A zarobiły już naprawdę dość.

Polska polityka potrzebuje zdrowego rozsądku i postawienia banków tam, gdzie jest ich miejsce. W roli wiernego sługi, nie okrutnego pana. Czasami trzeba użyć bata na krąbrnego sługę, czego rządzącym życzę
Wara, wara, wara! / 90.156.60.* / 2015-05-30 10:48
Moje osobiste podejście jest proste.
Nie będę więcej korzystał z usług banków, kiedy nie muszę. Nie potrzebuję pseudomaklerów i innych "doradców".
Spłacę ten "banksterski produkt" w postaci kredytu frankowego i WARA im od moich finansów. Gotówka, dyscyplina budżetowa i oszczędzanie. Nie ma innych "złotych recept" na bezieczeństwo finansowe.

Nawet nie wiecie ile satysfakcji jest w gonieniu teleakwizytorów bankowych i doradzanie innym, aby nie byli naiwni i nie korzystali z nieadekwatnie drogich "produktów" bankowych, których umowy drobno zadrukowaną czcionką zawierają wszystko, tylko nie zabezpieczenie interesu klienta.

WARA BANKSTERY, PRZEJMUJĘ STERY!
Ania2200 / 109.241.252.* / 2015-05-31 08:04
Ja właśnie przejęłam stery - spłaciłam kredyt w CHF i zamknęłam sprawę
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25 +50

Najnowsze wpisy