Forum Forum finansoweKredyty

związek nieformalny a kredyt

związek nieformalny a kredyt

fibro / 2013-02-01 09:59
Jestem w nieformalbym zwiazku z moim chlopakiem, zyjemy razem od 5 lat, dobrze zarabiamy. myslicie, ze mamy szanse na to aby otrzymac kredyt hipoteczny na zakup mieszkania?
Wyświetlaj:
ajadjaj / 2013-05-28 11:17 / Bywalec forum
W niektorych przypadkach nieformalny status związku może okazać się atutem. Będzie to miało miejsce na przyklad w sytuacji, gdy jeden z partnerów wcześniej źle obsługiwał swoje zobowiązania kredytowe. Bo gdybyscie panstwo w takiej sytuacji byli malzenstwem to szansa na kredyt bylaby niewielka:)
dorok / 2013-05-28 11:15
Dla banku nie powinno stanowić różnicy, czy jesteście Państwo małżeństwem, czy tworzycie związek "nieformalny". Ze względu na koszty kredytu ważne będzie, czy prowadzicie wspólne gospodarstwo domowe, gdyż wpłynie to na miesięczne koszty Państwa utrzymania.
fabiosek / 2013-02-01 11:15
mysle, ze mozecie byc wiarygodni dla banku, ja mam kolezanke ktora wziela taki kredyt wraz z narzeczonym ona malo zarabia, ale on z 8tys zl na miesiac wiec dostali kredyt
trollek / 2013-02-01 10:55
wydaje mi się iż waszą zdolność kredytową oceni bank do którego sie wybierzecie w tej sprawie. Jesli macie potwierdzenie waszych zarobków to jest duza szansa. Pytanie tylko o jakiej kwocie mowimy? Bo im wiecej tym gorzej z usyskaniem kredytu niestety:/ Formalny zwiazek napewno pomogl by w tym punkcie

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: