Forum Polityka, aktualnościKraj

Związki partnerskie podzielą Platformę? "Osobista porażka Tuska"

Związki partnerskie podzielą Platformę? "Osobista porażka Tuska"

Wyświetlaj:
mmbcc / 178.42.153.* / 2013-01-25 18:33
Co to byłby za sejm gdyby glosował na życzenie to wysoce niedemokratyczne .PO co ludziom taki Sejm sprzedajny
Common_sense / 80.238.98.* / 2013-01-25 17:40
Jest chyba nadzieja dla Polski, jeśli w naszym Sejmie wciąż można znaleźć grupę posłów, którzy rozumieją co to biologia i normalność.

W naturze ilość osobników homoseksualnych waha się w granicach 5-10% max. Homoseksualizm służy naturze do regulacji (zmniejszenia) danej populacji na danym terenie, jeżeli rozrost tej populacji jest zbyt duży i nie ma ona naturalnych wrogów. Dlatego rodzą się wówczas osobniki homoseksualne. TAK SAMO JEST Z LUDŹMI. Natomiast naturalnym elementem biologii jest płodność, rozmnażanie i łączenie się w pary osobników o przeciwnych cechach płciowych. Ludzie natomiast w swoim szaleństwie i w swojej pysze mechanizm regulacji populacji (homoseksualizm) sprowadzają do równego poziomu z heteroseksualnością. To jest karygodny błąd - biologiczny, logiczny, etyczny i moralny. I NIE CHODZI TU WCALE O ETYKĘ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ALE O NATURALNE PRAWA BIOLOGII. A te prawa są wpisane w naszą naturę, dlatego właśnie kiedy ludzie hetero widzą dwóch ludzi homo całujących się i obejmujących czują OBRZYDZENIE. Jest to całkowicie NATURALNA i ZDROWA reakcja człowieka, który ma wdrukowane zdrowe mechanizmy biologiczne!

Nie oznacza to, że należy tępić, dyskryminować, wyśmiewać się lub gnębić homoseksualistów! Ci ludzie bardzo cierpią już z samego faktu, że są inni. Oznacza to tylko tyle, że NIE MOŻNA POD ŻADNYM POZOREM DAWAĆ IM PRAW, KTÓRE IM SIĘ Z NATURY NIE NALEŻĄ. A oni pod pozorem walki z dyskryminacją chcą praw, które z natury do nich nie należą, bo celem związku homo NIE JEST POCZĘCIE, ZRODZENIE I WYCHOWANIE POTOMOSTWA, tylko SEKS, PRZYJEMNOŚĆ i EGOIZM.
msss / 78.8.142.* / 2013-01-25 17:59
Rozumiem że " z natury " żonie należy zerowa stawka podatku od spadków i darowizn, a wspólne rozliczenie PIT ze ślubnym małżonkiem jest zapisane w genach.

Poważniej- praw, których z natury nie mają- nie mają, bez udziału ustawodawcy.
prezydęt / 77.253.13.* / 2013-01-25 20:58
Małżeństwo jest premiowane bo tworzy komórkę samoregulującą, w czym wyręcza państwo. Przez to państwo może być tańsze. Homoseksualiści żyją poza systemem, to trutnie, dlatego premia się nie należy.
Skumałe(a)ś?
zxc12 / 83.31.213.* / 2013-01-25 17:31
Wykształciuch z ogromnego polskiego miasta potrzebuje nieco więcej czasu na zrozumienie najbardziej prostych spraw.
Rodzina to podstawowa komórka społeczna składająca się z kobiety mężczyzny i potomstwa.
Proste i oczywiste a tak dużo było dymu który ma odwrócić uwagę od spraw ważnych
bsf / 77.253.110.* / 2013-01-25 17:13
Mieć własne zdanie w tej POdwórkowej ferajnie to trzeba mieć odwagę ale głosić ja publicznie z mównicy sejmowej to super odwaga.
EB21 / 75.57.174.* / 2013-01-25 17:11
Szanowny Panie Gowin, proszę uważać na siebie !!!
Ewiak Ryszard / 78.8.140.* / 2013-01-25 15:50
Jarosław Gowin udowodnił, że jest człowiekiem prawym. Godna podziwu jest też jego odwaga. Co prawda, może stracić stanowisko, ale nie straci dobrego imienia.
Drań / 93.159.53.* / 2013-01-25 15:45
Nie bardzo rozumiem dlaczego regulować trzeba coś co regulacji nie wymaga. Kto powiedział, że trzeba wykonywać małpie ruchy po innych krajach UE. Jeżeli ktoś chce żyć w takim związku to żyje i dziś. Czy ma przywileje? Nie. A żyje.

Przywileje są zagwarantowane dla małżeństw, bo te związki popiera Państwo w swojej formie. One stanowią podstawę rozwoju społeczeństwa.

Godne życie homoseksualistów. Dlaczego premier Tuska nie zatroszczy się o godne życie emerytów i rencistów? Dlaczego nie zapewni lepszej opieki lekarskiej obywatelom. Dlaczego sądy nie zaczną działać sprawniej? Dlaczego budowa dróg nie zostanie zakończona?

Wdać, że chodzi o godne życie dla wybranych, bez zastanowienia się jakie to będzie rodziło społeczne reperkusje. W krajach gdzie są zalegalizowane konkubinaty czy tzw. związki partnerskie np. Szwecja 70% rodziców to single. Taki jest kierunek zmian w kwestiach społecznych wyznaczony przez Tuska.

Małżeństwa w Polsce prawie nie mają żadnych ulg a wychowują dzieci. Związki partnerskie mają zapewniać godne życie. Co to za nowo mowa? A od kiedy to ktoś kto żyje w związku "partnerskim" nie żyje godnie?

Wiele małżeństw nie żyje godnie. Dziś. Czy Donald się o nich troszczy? Co za hipokryta
Drań / 93.159.53.* / 2013-01-25 15:42
Nie bardzo rozumiem dlaczego regulować trzeba coś co regulacji nie wymaga. Kto powiedział, że trzeba wykonywać małpie ruchy po innych krajach UE. Jeżeli ktoś chce żyć w takim związku to żyje i dziś. Czy ma przywileje? Nie. A żyje.

Przywileje są zagwarantowane dla małżeństw, bo te związki popiera Państwo w swojej formie. One stanowią podstawę rozwoju społeczeństwa.

Godne życie homoseksualistów. Dlaczego premier Tuska nie zatroszczy się o godne życie emerytów i rencistów? Dlaczego nie zapewni lepszej opieki lekarskiej obywatelom. Dlaczego sądy nie zaczną działać sprawniej? Dlaczego budowa dróg nie zostanie zakończona?

Wdać, że chodzi o godne życie dla wybranych, bez zastanowienia się jakie to będzie rodziło społeczne reperkusje. W krajach gdzie są zalegalizowane konkubinaty czy tzw. związki partnerskie np. Szwecja 70% rodziców to single. Taki jest kierunek zmian w kwestiach społecznych wyznaczony przez Tuska.

Małżeństwa w Polsce prawie nie mają żadnych ulg a wychowują dzieci. Związki partnerskie mają zapewniać godne życie. Co to za nowo mowa? A od kiedy to ktoś kto żyje w związku "partnerskim" nie żyje godnie?

Wiele małżeństw nie żyje godnie. Dziś. Czy Donald się o nich troszczy? Co za hipokryta
dsccdcdscsdc / 91.217.19.* / 2013-01-25 15:41
Wielka mi rzecz, każdy przegląda przez ramię co robi drugi człowiek - Was obchodzi - co robi Wasz sąsiad ?
Łysy 25 / 178.37.164.* / 2013-01-25 15:19
Tusk jest już właściwie politykiem zgranym, gotowym do przejścia na emeryturę.
Jego "skręt w lewo" doprowadził do podziałów w PO i być może ostatecznie tą partię rozłoży.
Wielu polityków PO nie chce być kojarzonych z homolami i feministkami.

Gowin pewnie zbierze prawicową frakcję z PO jak również co sensowniejszych posłów z PiS i być może skleci jakąś prawicową formację mającą szanse na wygranie przyszłych wyborów, bo teraz takiej nie ma.

Platformowe lewactwo połączy się natomiast z Palikotem i SLD a PIS-owskie oszołomstwo które nie przejdzie do Gowina połączy się pewnie z SP i utworzą jakąś formację narodowo-socjalistyczną.
zapomniałeś? / 37.128.22.* / 2013-01-25 15:33
Jedyna nadzieja w rycerzu na białym koniu który przybędzie niespodzianie i wygna to śmieszne towarzystwo
sisimmm / 178.219.133.* / 2013-01-25 15:16
Nie wiem czemu to rodzi takie emocje. Jeśli jesteśmy krajem demokratycznym to jakoś trzeba zalegalizować te związki nawet jeśli są lekko mówiąc dziwne. Jeśli rządzący się na tym wywalają to nie wiem jak mają przeprowadzać naprawdę trudne reformy gospodarcze.
zdrowyrozsadek / 194.69.198.* / 2013-01-25 15:59
A to teraz sa nielegalne? Ktos takich ludzi sciga, wsadza do wiezien?
Drań / 93.159.53.* / 2013-01-25 15:44
Moim zdaniem mnie trzeba. Ja nie czuje takiej potrzeby. Dla mnie nie trzeba.
PerunLbn / 193.109.225.* / 2013-01-25 15:14
żeby jeszcze połowa tych tłumoków w sejmie i przed telewizorami zdała sobie sprawę że w tych ustawach chodzi głównie o osoby heteroseksualne takie jak ja, czyli żyjace z partnerką od kilku lat, majace dziecko, dom itd, a w zwiazku z tym że nie maja ślubu bo uważają to za głupotę są brane za w najlepszym przypadku parę przyjaciół...a tak na prawdę mam gdzieś jak dzięki tej ustawie żyliby homoseksualiści
103 / 46.205.113.* / 2013-01-25 19:28
Powinienem życzyć takim tłumokom dzieci o innej orientacji. To byłaby zabawa gdyby coś takiego jak ty był dotknięty dzieckiem homoseksualistą. Alle jaja.
Łysy 25 / 178.37.164.* / 2013-01-25 15:56
Weź sobie ślub, jak chcesz uzyskać jakieś szczególne prawa i preferencje podatkowe, a jak nie chcesz tego zrobić to musisz pogodzić się z faktem, że Twoja wybranka będzie podobne prawo do dziedziczenia i Twojego majątku jak przyjaciółka z agencji towarzyskiej jeżeli taką masz.

Dobrze (dla heteroseksualistów), że projekty ustawy nie przeszły bo kolejnym krokiem (po ewentualnej legalizacji takich związków) będzie *stwierdzanie* związku partnerskiego nawet bez zgody obu stron (powiedzmy na podstawie udokumentowania przynajmniej rocznego wspólnego pożycia przez którąkolwiek ze stron lub przez organ państwa) z całymi konsekwencjami prawnymi tego stanu rzeczy.
To oczywiście będzie dalej skłócać kobiety z facetami i zmniejszać trwałość jakichkolwiek związków, co jest jednym z głównych celów lewactwa.
jp78 / 212.160.87.* / 2013-01-25 15:21
To zafunduj chłopie dziecku rodzinę, a nie kolegę z koleżanką, którzy się boją zobowiązań. I nie obliguj 450 osób zarabiających kilkanaście tysiaków miesięcznie z moich podatków, aby tracili czas na Twój casus.
PerunLbn / 193.109.225.* / 2013-01-25 15:43
lepiej zapłacić księdzu... a akurat dziecko wie czy ma rodzinę formalną czy nieformalną...a tych 450 lepiej niech marnuje czas na kłócenie się ze sobą i obrzucanie błotem.... Tobie mogą być potrzebne autostrady bo jeździsz samochodem (być może) a ja nie i z moich podatków opłacam Twoje potrzeby, a ja chcę mieć komfort i żyć zgodnie z własnymi przekonaniami więc oczekuję że na moje potrzeby Ty też dołożysz. Szkoda że zawsze jestesmy 20 lat za cywilizowanymi państwami, nawet w takich sprawach
jp78 / 212.160.87.* / 2013-01-25 15:50
Drogi Kolego, państwo nie jest od włażenia z buciorami w życie i do przekładania z Twojej kieszeni do mojej i na odwrót. Są pewne dobra wspólne jak armia czy drogi, ale reszta to Twoja prywatna sprawa.

Nie mam zamiaru usprawiedliwiać wydatków państwa na przywileje dla jakiejkolwiek grupy, bo są bezzasadne. Jako chrześcijanin chciałbym Ciebie tylko przekonać, abyś dał dziecku dobre wzorce. Uwierz mi, konkubinat takowym nie jest. To jest nowo moda w czasach promowania singli i niezależności.
konserwa_z_kluczykiem / 178.43.10.* / 2013-01-25 15:10
Glupinski zupelnie osmieszyl i siebie i Tuska, stwierdzajac, ze Gowin zaglosowal przeciwko, gdyz znal stanowisko Premiera. Odmawianie Gowinowi inteligencji to akurat strzal w piętę, i to, czy sie Gowina popiera czy tez nie.
europa_2013 / 81.210.106.* / 2013-01-25 15:05
Dobrze że skrajnie komunistyczne poglądy Tuska zostały na chwilę powstrzymane.Państwo powino być neutralne światopoglądowo. Tusk natomiast jest fanatykiem państwa ideologicznego o zabarwieniu skrajnie lewicowym.Nigdzie na świecie nie przyniosło to dobrych efektów i u nas też nie przynosi.Dlaczego wśród przywódców komunistycznych nie ma nigdy fachowców w zawodach inżynierskich czy gospodarczych.Do znudzenia natomiast przedstawiają nam skrajne ustawy ideologiczne.Na więcej ich nie stać.
matiszu / 2013-01-25 15:06
już podzieliły, Gowin stara się przeforsować swoją bardziej prawicową i konserwatywna frakcję i zmienić trochę oblicze całej PO

Najnowsze wpisy