Forum Polityka, aktualnościKraj

Związki partnerskie. Temat wróci po wakacjach?

Związki partnerskie. Temat wróci po wakacjach?

skomentuj
Wyświetlaj:
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-08-07 15:59
Panie Oleksy może powiedz Pan coś o demografii? Bo co to za równość o której mówią lewacy? Czy para małżonków kobieta i mężczyzna rodzący i wychowujących dzieci to jest taka sama para jak dwóch mężczyzn? Jeżeli tak to niech Ci mówiący o równości par spróbują ubrać sobie dwa lewe lub dwa prawe buty albo dwie pary spodni jedne na dupę a drugie na głowę zamiast spodni i marynarki. Ani dwie kobiety żyjące razem ani dwóch mężczyzn nie jest to para małżeńska ani para rodziców, bo taki związek nie jest zdolny do utworzenia pełnej rodziny. Dziecko każde czy chłopiec czy dziewczynka potrzebuje i matki i ojca więc zaspokajanie zachcianek par monoseksualnych nie jest prawidłowym pełnym zabezpieczeniem dziecku opieki rodzinnej. Kto uważa inaczej ten niech w swoim domu zamontuje w drzwiach dwa zamki bez kluczy albo nosi dwa klucze nie montując w drzwiach zamków a przekona się, że komplet prawidłowo działający to zamek i pasujący do niego klucz. Żaden człowiek nie zmieni wody w wino przez naklejenie na butelkę wody etykiety z napisem wino. Przed wyborami zawsze politycy dostają małpiego rozumu chcąc przypodobać się gejom i lesbijkom, bo normalne małżeństwo nie zagłosuje na chore pomysły polityków nie potrafiących zapewnić odpowiedniej ilości miejsc w żłobkach i przedszkolach. Polityk nazywający wodę winem i dwóch chłopów lub dwie baby żyjących razem małżeństwem to kłamca a kłamcy nie powinni rządzić trzeba takich pozbawiać głosów i mandatu.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-08-07 15:37
Czy Oleksy jest partnerem Biedronia?
Pan poseł Biedroń mówi, cytuję: ”Ja sam jestem w takim związku
wieloletnim z moim partnerem i od dziewięciu lat nie mogę się z nim
rozliczać razem z podatku. Dlaczego. Dlaczego nie możemy decydować o swoim życiu i zdrowiu, dlaczego nie możemy po sobie dziedziczyć?”
Uprzejmie informuję pana Biedronia, że odpowiedź na jego pytania jest
zawarta w Konstytucji R.P. Art 18 stanowi, że Cytuję: "Małżeństwo jako
związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo
znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczpospolitej Polskiej."
Konsekwencją takiego prawa konstytucyjnego są ustawy, które praktycznie realizują obowiązek ochraniania przez Państwo rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa. Związek nawet trwający 50 lat dwóch osób tej samej płci nie jest z prostych biologicznych przyczyn małżeństwem, bo nie jest zdolny do rodzenia dzieci i wychowywania tych dzieci tak aby Te dzieci po dojściu do dorosłości znów rodziły dzieci zapewniając trwanie rodzaju ludzkiego i przekazywanie z pokolenia na pokolenie tych wartości, które są skarbem ludzkości. Przecież najważniejsze jest to aby kolejne pokolenia nie przekazywały sobie zwyczajów powodujących wymieranie gatunku ludzkiego w szczególności wymieranie narodu polskiego, co już się rozpoczęło gdyż
coraz mniej liczne kolejne roczniki powodują brak zastępowalności pokoleńi wynikające z tego problemy ekonomiczne i społeczne a także kulturowe. Świadczenie sobie przez dwóch osobników tej samej płci usług seksualnej przyjemności nie jest tym samym co założenie rodziny w celu urodzenia dzieci, ich wychowania i przysposobienia do pełnienia w dorosłym życiu niezbędnych społeczeństwu funkcji rodziców ojców i matek. Sprawa przyjemności z czynności zastępujących stosunek płciowy mężczyzny z kobietą jest wyłącznie osobistą sprawą osób tak żyjących, bo tak odczuwających popęd seksualny ale to nie jest ważne dla reszty społeczeństwa i nie przynosi żadnych korzyści społeczeństwu zorganizowanemu w państwo. Dlatego dobrze, że państwo Polskie nie marnuje swoich zasobów finansowych pobieranych przymusowo od podatników na ułatwianie życia i bogacenie się osób nie zdolnych do urodzenia i wychowania dzieci. Ulga podatkowa dla partnerów seksualnych tej samej płci służyłaby wyłącznie do finansowania im wygodnego życia bez efektu prokreacji. Prokreacja jest niezbędna społeczeństwu i w tym celu została wprowadzona ulga podatkowa dla małżonków i na dzieci. Kondycja ekonomiczna małżeństw jest ważna również dla dobra osób żyjących w związkach jednopłciowych, gdyż gdy się zestarzeją lub ulegną wypadkowi i będą niezdolne do pracy to dzieci urodzone i wychowane przez normalnych małżonków zapewniać im będą środki do życia. Konstytucja Art 64 1. „Każdy ma prawo do własności, innych praw majątkowych oraz prawo dziedziczenia. 2. Własność, inne prawa majątkowe oraz prawo dziedziczenia podlegają równej dla wszystkich ochronie prawnej.” Więc jeżeli partner pana Biedronia sporządzi testament i zapisze w nim cały swój majątek jemu i pan Biedroń postąpi podobnie to będą po sobie dziedziczyć. Ustawowe dziedziczenie zostało wprowadzone do kodeksu cywilnego w celu
ochrony warunków życia i wychowania dzieci małoletnich i wnuków
spadkodawców i służy ochronie majątku zmarłego przed chytrym przejęciem go przez fałszywego przyjaciela czy przyjaciółkę od stosunków poza małżeńskich krzywdą dla dzieci i wnuków. Art.71 „Państwo w swojej polityce społecznej i gospodarczej uwzględnia dobro rodziny. Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej, zwłaszcza rodziny wielodzietne i niepełne, mają prawo do szczególnej pomocy ze strony władz publicznych.” Koniec cytatu z Konstytucji R.P. Jeżeli przeczyta pan Poseł i jego przyjaciel również kodeks cywilny oraz kodeks rodzinny i opiekuńczy to dowie się kto jest dziedzicem po zmarłych a więc kto ma prawo ustawowego dziedziczenia. Nigdzie tam nie ma prawa dziedziczenia dla
przyjaciela czy przyjaciółki, którzy nie zostali wymienieni w testamencie
bo nie po to takie prawo ustanowiono 2,5 tysiąca lat temu w starożytnym
Rzymie. Istotą dziedziczenia jest przekazanie przez rodziców swoim
dzieciom majątku jakiego się dorobili aby te dzieci miały lepsze
materialne warunki do zapewnienia swoim dzieciom, czyli wnukom zmarłych rodziców, wychowania i wykształcenia i przekazanie tych dóbr dla następnych pokoleń w celu kolejnego urodzenia i wychowania kolejnych pokoleń. To jest istota naturalnego porządku pozwalającego na rozwój i doskonalenie się społeczeństwa, narodu i całej ludzkości. Temu celowi służą mające ponad 2 tysiące lat prawa cywilne. W ten sposób społeczeństwo ochrania zachowanie ciągłości gatunku ludzkiego wspierając z pokolenia na pokolenie te jednostki które tworząc małżeństwo zapewniają trwanie i rozwój gatunku ludzkiego a tego związki osób jednej płci mieszkające razem i sypiające razem oraz świadczące sobie nawzajem usługi wywoływania podniecenia seksualnego i
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-08-07 15:29
Czy wie Pan Oleksy? Mamy w Polsce armię urzędasów ze średnią płacą wyższą od średniej w przedsiębiorstwach. Natomiast przedszkoli nie ma, za co w gminach urządzić i prowadzić. Państwu polskiemu brakuje na zasiłki wychowawcze dla matek przynajmniej do ukończenia przez dziecko 1 roku życia. Ale na zasiłki macierzyńskie gejów to nie będzie brak!
Oto dane GUS za 2010 rok!
Zatrudnienie w administracji ogółem 437851 etatów średnia miesięczna płaca 4014,98zł
W administracji rządowej w 2011 roku 182166 etatów ze średnią płacą miesięczną 4696,38zł
W niepotrzebnych w dobie komputeryzacji powiatach zatrudnia się 58177 osób z średnią 3391,13zł. W 16 urzędach wojewódzkich pensje pobierają 24403 osoby średnio 4445,98zł miesięcznie. Cały 38,5 milionowy naród żyje z pracy zaledwie 5,5 miliona osób zatrudnionych w sferze przedsiębiorstw samofinansujących się reszta jest utrzymywana z podatków składek ubezpieczeniowych lub obowiązkowych opłat administracyjnych. Dlatego PKB per capita Szweda jest 422% wyższe niż PKB per capita Polaka!!!
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-08-07 15:02
Panie Pośle. Jak się nie ma żadnych pomysłów jak poprawić funkcjonowanie gospodarki, albo jak zmniejszyć zadłużenie narodu ani jak zwiększyć liczbę rodzących się dzieci to się zgrani politycy zajmują problemami używania genitalii przez tych, którzy mają problemy z określeniem swojej płci?
Nie marnujcie czasu i pieniędzy podatników, lenie polityczne, na wymyślanie prawa niezgodnego ze zdrową naturą i z Konstytucją. Małżeństwo, jako związek kobiety i mężczyzny jest zapisane w konstytucji i w kodeksie rodzinnym i opiekuńczym. Poza tym mamy wolność i każdemu wolno robić sobie przyjemność, z każdym, kto się na to godzi. Więc skoro 2 facetów bawi się w wspólne gospodarstwo domowe albo w jednym mieszkaniu chcą mieszkać razem dwie gospodynie domowe, z których jedna będzie zachowywać się jak facet, to nikt im tego nie zabrania, więc, po co taka ustawa o ich związkach? Dokładnie tylko po to, aby według prawa ich sposób życia mógł korzystać z takich praw ekonomicznych na koszt podatnika jak małżeństwo, ale jeżeli do butelki po koniaku wlejemy wodę mineralną zmieszaną z wodą brzozową to choćbyśmy 100 razy zapisali w ustawie, że to jest koniak to nikt normalny, kto się tego napije nie powie, że pił koniak. Małżeństwo i rodzina istniały, gdy nie było jeszcze żadnych praw pisanych i nie było parlamentów. Już w starożytności rodzili się osobnicy, którym się kierunek popędu płciowego w głowach poprzestawiał i nie było potrzeba żadnej ustawy ani szczególnych praw, aby sobie żyli i robili sobie wzajem usługi seksualne. Więc i teraz takiej ustawy nie potrzeba. Wy politycy zamiast zajmować się ustawami, które mają z nienormalnych osobników ludzkich zrobić prawnych małżonków zajmijcie się tym, co decyduje o dalszych losach polskiego narodu i o poziomie jego życia! Może by tak zmniejszyć liczbę etatowych legislatorów, aby zajęli się sprawami ważnymi a nie incydentalnymi. Uchwalanie, że łysy może być zapisany w księgach urzędowych, jako ten który jest kędzierzawy nie porządkuje stanu prawa ani nie czyni z prawdy podstawy istnienia słusznego i sprawiedliwego prawa!
Dość kłamstw i brania pieniędzy podatników na bezużyteczne dla narodu polskiego rozdawnictwo.
Benedykt22 / 2012-08-07 15:33 / Bywalec forum
A ja już myślałem że definitywnie zaprzepaszcozno projetk sejmowy dotyczący związków partnerskich... może tym razem go przyjmą w końcu!!
zakłamany / 212.106.26.* / 2012-08-07 13:51
toto ma partnera?????
коммунис / 194.181.192.* / 2012-08-07 10:35
nooooooo, taki autorytet ......., trzeźwy, czy nachlany ????
Ryszard W / 95.48.168.* / 2012-08-07 10:29
Dobijmy Polske , dobijmy Europe i będzie spokój. Postęp jest najważniejszy a demografia nonsensem ?.. - Czy tak ...?
Pawel7777 / 83.5.251.* / 2012-08-07 09:56
Wszystko po to by zniszczyć rodzinę. Mało jest odważnych ludzi w PO.
Weźcie się do roboty / 83.238.177.* / 2012-08-07 09:51
Spasione posły nie mają większych problemów?
skomentuj

Najnowsze wpisy