Forum Polityka, aktualnościKraj

Związkowcy nie zatrzymają obchodów rocznicowych

Związkowcy nie zatrzymają obchodów rocznicowych

Wyświetlaj:
acomitam / 83.11.94.* / 2009-05-07 12:02
To komuna upadła? A to ci dopiero... Jak patrzę na na dawnych towarzyszy z PZPR, Millerów, Kwaśniewskich, Oleksych,... gdy oglądam tych "niby" opozycjonistów spod znaku Michnika, jak to ich pięknie nazywają - reglamentowanych, jak słyszę o podkładaniu nogi wszystkim, którzy chcą pokazać historię ostatnich lat taką jaka była, a nie taką jaką niektórzy chcą, aby była, otóż gdy patrzę na to wszystko, to wydaje mi się, że komuna ma się całkiem nieźle. Co więcej, i w komunie i w tzw III RP rządy nie reprezentowały i nie reprezentują interesu Polski i Polaków. Dawniej chodziło o interes ZSRR, teraz o interes ZSRE. Gdzie tu więc upadek komuny? Zmieniła jedynie retorykę, ale trwa w najlepsze.
jestem zalogowany!!!! / 87.207.158.* / 2009-05-07 11:25
...a szkoda. O ile pamiętam kiedyś nie było mowy o wyprzedaży majątku narodowego, bezrobociu i td.... Było 21 postulatów. Tak powstała Solidarność z jej zakłamanym, ponoć przywódcą.
lolek000 / 2009-05-06 11:08 / portfel / Tysiącznik na forum
..w czasie obchodów 50 rocznicy węgierskiego powstania antykomunistycznego.

I TAKA EKIPA TERAZ NAMI RZĄDZI.
Very / 130.60.28.* / 2009-05-06 11:08
No jak moga ci brzydcy robotnicy z Solidarnosci zaburzac obchody 20-lecia III Rzeczypospolitej przedstawicielom Nocnej Zmiany i Bolka. Przeciez to ich swieto, a nie Solidarnosci!
czerwony kapturek / 79.188.238.* / 2009-05-06 10:34
szykują dyktaturę pajdokracji, 21 postulatów Solidarności nic dla nich nie znaczy !
będzą głośniki uliczne i jedna gazeta i jedna telwizja i jedna partia
Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, ona taka jest obywatelska jak robotnicza była PZPR !

byle smarkateria miała skórę, fuę i komórę, , bawiła się beztrosko i będzie głosować na tuski.
lolek000 / 2009-05-06 11:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Eee, podobno nie ma być tak źle: mają być dwie telewizje (WSI24 i Polsat) oraz trzy partie (ma powstać PAX-reaktywacja a SD już wraca do formy).

..i nie będzie rządu tylko Rada Mędrców , oczywiście Obywatelskich.

:D
KAP / 2009-05-06 10:45 / Tysiącznik na forum
nie masz pojecia o czym piszesz, ale w przypadku oszolomstwa to normalne. byles , jestes i bedziesz przeciw bo jestes elemencikiem polskiego piekielka uswieconego przez PiS w swim poczuciu wartosci. jest was tylko 20&% a chcecie rzadzic reszta. to sie nazywa chyba dyktatura lumpenproletariatu ?
czerwony kapturek / 79.188.238.* / 2009-05-06 12:08
to co się teraz dzieje to zwykła karamazowszczina, tylko dla poprawnych KAPie. Z pojęciem według twojej możliwości zrozumienia to masz kolego ty problem. pomylił ci sie dr Kilder z dr faustem
lolek000 / 2009-05-06 11:29 / portfel / Tysiącznik na forum
A według którego sondażu jest ich 20%? Czy może według tego, który wytypował Tuska na prezydenta w pierwszej turze?
mirek3011 / 2009-05-06 11:04 / Tysiącznik na forum
Wiesz jak nazywa się większość- z rosyjskiego" bolszenstwo"
czyli jesteś zwykłym bolszewikiem a te badania to robiło biuro badań pana Misiaka ...mącą wam ludzie platfusy we łbach jeśli je macie a potem wypisujecie bzdury nie macie pracy...gówniane wykształcenie typu "marketing i reklama w mediach" w Angli takich marketingowców właściwie wyceniają na pomywakach...nie zdajecie matury z matematyki i nie potraficie logicznie myśleć .......ja pracuję w Polsce mam porządne wykształcenie i nie narzekam.........zalecam studiowanie takich przedmiotów kal elektronika ,informatyka ...to wtedy będziesz miał pracę i może trochę zaczniesz myśleć...bo te kierunki wyrabiają myślenie.......samodzielne a nie PO..dane przez media
gaalar / 212.76.37.* / 2009-05-06 21:46
Najgorzej ze Ty sam sewerer robisz z siebie glupca nie potrafisz nawet czytac ze zrozumieniem. Jezeli masz w pogardzie czyja religie to przedstaw swoja,chyba sie jej nie wstydzisz.
sewerer / 80.48.115.* / 2009-05-06 15:53
Absolwencie kierunków ścisłych! Chyba nie przypadła ci do gustu pisuarowska wiara w boga, a zasadniczo inwestowanie w średniowieczne struktury hierarchów kościelnych? Przydałoby ci się troszeczkę pracy na zmywaku w Niemczech czy Anglii, bo byś zobaczył, że nie ma tam boga w kiblu, a to, w co wierzysz, jest twoją sprawą, a nie państwa. Widzę również, że demokracja ci nie wsmak? Twoi służący Watykanu, rzymskiej 44. hektarowej działki po Mussolinim, ledwo ciągną i musisz się z tm pogodzić. Lancet robi durni z twych autorytetów. Dołącz do nich!
gaalar / 212.76.37.* / 2009-05-06 21:49
chyba sie jednak wstydzisz swojej religii sewerer.
pan władek / 212.87.25.* / 2009-05-06 11:37
święte słowa o tym wykształceniu w prywatnych wieczorowych szkołach ekonomiczno-ekologiczno-fizjoterapeutyczno-informatycznych i turystyki. To jest ta ogromna rzesza "wykształciuchów".
FirezeuG / 2009-05-06 11:21 / Tysiącznik na forum
No popatrz, a ja mam jeszcze wykształcenie z astrologii stosowanej.
Mam nadzieję że to się liczy w ramach twojej wizji dobrze wykształconego człowieka.
Jeśli nie to zaraz idę skać z mostu bo taki nieuk zemnie że nic w życiu nie osiągnę.

Weź się puknij gumowym młotkiem w głowę to może twoje szaraki obudzą się z tego snu zimowego.
mirek3011 / 2009-05-06 11:27 / Tysiącznik na forum
Z astrologii stosowanej to ma pan Tusk "cudotwórca"....no może ten od robaczków co kapował na swoją laskę Niesiołowski....chyba jednak "siołowski"(sioło po rosyjsku wieś gdyby ktoś z wykształciuchów nie wiedział)...a może pan Palikot jemu najbliżej do PO..wskiej mentalności.........filozof ...ciekawe kto widział jego pracę dyplomową...........pewnie na tematy alkoholowe
lolek000 / 2009-05-06 11:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Myszkiewicz-Niesiołowski a nie Niesiołowski - tak podobno jest w aktach bezpieki.
FirezeuG / 2009-05-06 11:32 / Tysiącznik na forum
Może i masz wykształcenie (jeszcze nie wiem z czego ale chyba filologia rosyjska jest twoją domeną) ale z ironii to dostajesz dzisiaj 1 z minusem.
gaalar / 212.76.37.* / 2009-05-06 21:57
przaydalo by Ci sie wiecej cynizmu nie ironii Firezeu, ale do tego potrzebne sa mocniejsze szare komorki nizli Twoje.
mirek3011 / 2009-05-06 11:42 / Tysiącznik na forum
No proszę jaka ocena......ile dasz rządowi Tuska pewnie sześć z koronką...hahahah

z ironii to dostajesz dzisiaj 1 z minusem
FirezeuG / 2009-05-06 11:59 / Tysiącznik na forum
Oceniałem tylko poziom twojego pojmowania i jak widać pomyłki nie było :)
Proponuję też zrezygnować z tych kropeczek bo bardzo źle się czyta twoje "wypowiedzi".

A co do oceny to wystawię im ocenę przy urnie. Tak jak uczniowi wystawia się ocenę dopiero po zakończeniu sprawdzianu a nie w trakcie.
mirek3011 / 2009-05-06 12:38 / Tysiącznik na forum
Te kropeczki to ironia....... z PO........fajnie się można PO..śmiać.......a ty te forum tak PO...ważnie traktujesz?.....pewnie tak jak ciebie poważnie twoja ulubiona partia PO.......Wracając do filologii rosyjskiej już Lenin ....PO..wiedział..... że "nie ważne jak ludzie głosują ważne kto liczy głosy" a te głosy i sondaże liczy na razie Towarzysz Misiak z sopockiej pracowni badań społecznych ...Tow Walter z TVN....tow Szlechter Michnik z Gazety Wybiórczej....tow Solorz Krok Żak.......cz jak mu tam naprawdę
.
A co do oceny to wystawię im ocenę przy urnie.

Mam nadzieję że Donek nie uczyni "cudów "nad urną.......a frekwencja w trakcie najbliższych wyborów będzie imponująca ...tak jak ...PO...parcie dla PO
Co do kropek ........sądzę że już nie jesteś w szkole podstawowej....i nie musisz składać literek
FirezeuG / 2009-05-06 13:35 / Tysiącznik na forum
Więc ironia powiadasz ?
No jest to ciekawe twierdzenie ale lepsza taka niż żadna, przecież człowiek uczy się całe życie a jakoś doświadczenie trzeba zebrać. Życzę więc powodzenia.
Z filologią chyba trafiłem więc pewnie moje pozostałe spostrzeżenia też będą poprawne.

Twoje posty dla psychologa pewnie wyglądały by następująco.
Kropki oznaczają niepewność, zamyślenie lub cytat. Może to więc oznaczać brak własnego zdania lub wypowiadanie kwestii wyuczonych lub wpojonych odgórnie. Zasadnym jest więc twierdzenie o reprezentowaniu postawy mocno zamkniętej, lub akceptującej tylko wcześniej wyuczone ścieżki (obstawiam postawę konserwatywną w rodzinie). Wraz z ciągłym używaniem wyrażenia PO z dużych liter można wnioskować że organizacja używająca tego skrótu jako identyfikatora uczyniła tobie wielką krzywdę lub uważasz ją za sprawcę jakiegoś problemu w swoim życiu.

Jak widzisz rozrywkę można czerpać z wielu źródeł. Jednym z nich dla mnie jesteś ty. Czy traktuję takie fora poważnie oceń sam. Myślę jednak że większość z twoich wypowiedz pod tym artykułem nie ma kompletnie związku z tematem i też średnio się ma do wypowiedzi innych. Rozumiem że jest to jakiś sposób prowadzenia wypowiedzi ale pasuje raczej do pamiętnika albo blogu, a nie do forum gdzie komentuje się wypowiedzi innych lub założony temat.

Informacyjnie to mogę ci powiedzieć że podstawówkę skończyłem. Przynajmniej tak mi się wydaje :)
mirek3011 / 2009-05-06 13:40 / Tysiącznik na forum
I to mnie najbardziej cieszy........

Informacyjnie to mogę ci powiedzieć że podstawówkę
skończyłem. Przynajmniej tak mi się wydaje :)

Więc życzę sukcesów w dalszej nauce
Z filologią chyba trafiłem więc pewnie moje pozostałe
spostrzeżenia też będą poprawne.

Niestety ale jak zwykle nie trafiłeś.......PO..proś o PO..moc kolegów
może są bardziej kreatywni...hahah
FirezeuG / 2009-05-06 13:50 / Tysiącznik na forum
Jednak coś drgnęło :)
Chyba powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą" jest całkowicie prawdziwe.

Pozdrawiam i dziękuję
Więc życzę sukcesów w dalszej nauce

Tak jak wspomniałem, uczymy się całe życie.
_optymistycznie_ / 83.31.54.* / 2009-05-06 10:19
jak sprywatyzuja te wszystki zaklady i instytucje i wywala na zbity pysk pyskaczy, to jeszcze zaplacza za komuna glupie robole
mirek3011 / 2009-05-06 11:58 / Tysiącznik na forum
Muszę ciebie zmartwić ale nie sprywatyzują wszystkich bo"kolesie" żyją z państwowych firm...więc nie mogą odciąć gałęzi na której siedzą..........

jak sprywatyzuja te wszystki zaklady i instytucje
aaddaa / 79.187.163.* / 2009-05-06 08:36
Przez garstkę cwaniaków traci cały kraj. nie mam zamiaru całe życie dopłacać do świętych górników, stoczniowców i kolejarzy!!!!
KAP / 2009-05-06 10:47 / Tysiącznik na forum
sa racjonalni. jesli wiecej kasy jest z palenia opon i zadymy niz z roboty to takl robia. maja pojecie o pracy jak jarek o wychowaniu dzieci.
czerwony kapturek / 79.188.238.* / 2009-05-06 10:29
wolisz dopłacać do banków/opcje, stokłosów, do cwaniaków co wykręcili z budżetu na Laboratorium Osocza kilkadzisiąt milinów dolarów, takim wolisz dopłacać cały czas

co dla ciebie oznacza solidarność ? Nędza i przepych w jednym miejscu !
lolek000 / 2009-05-06 11:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Solidarność postkomuchów - to się teraz liczy.
A reszta morda w kubeł, bo rządzi Tusk ze wspólnikami.

HA!!!
yuki / 150.254.212.* / 2009-05-06 10:34
Kto chce dopłacać do opcji? Raczej nie rząd.
Laboratorium osocza i Stokłosa to afery które już są w sądzie, więc chyba dobrze. Zawsze się znajdą oszuści i dlatego denerwuje mnie PiS twierdząc, że są święci i nieskazitelni, a potem się okazuje gdzie, który wepchnął rodzinkę, jak państwowe firmy pod rządami tej rodzinki kupują niepotrzebne rzeczy itp.
mirek3011 / 2009-05-06 09:35 / Tysiącznik na forum
A ja nie mam zamiaru dopłacać do PO.......lityków...elektryków, psich fryzjerów.....stańczyków...i innych eurodeputowanych co "nie wiedzą co to Polska racja stanu"(Hubner)
polon1779 / 84.38.99.* / 2009-05-06 09:08
Ja tez nie. Czas na splate dlugow. Niech teraz oni dokladaja do budowy drog.
dareg / 217.98.12.* / 2009-05-06 08:26
może do rządzących w końcu dotrze że oprócz tej Polski pokazywanej w tvn i opisywanej w gw jest jeszcze inna Polska - to ci , którzy zostali oszukani 20 lat temu, a za wybite żeby i odbite nerki dostają dzisiaj 500 zł renty podczas gdy ich oprawcy 5000zł emenrytury. Ci oszukani nie mają udziału w spółkach i pełnych kont a od 20 lat im się mówi że jest albo prywatyzacja albo restrukturyzacja albo kryzys i trzeba zaciskać pasa.
No ale zawsze można udawać że tej drugiej Polski nie ma, pomalować krawężniki na biało , trawniki na zielono i świętować jak za PRLu.
gaalar / 212.76.37.* / 2009-05-06 22:19
Jaka druga Polska, jakie wybite zeby i odbite nerki. Czy oprocz Walesy jeszcze ktos walczyl??
KAP / 2009-05-06 10:50 / Tysiącznik na forum
potok demagogii, prawie jakbys Jacka Kurskiego sluchal -:)
mirek3011 / 2009-05-06 11:08 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie czy Palikot coś mądrego PO..wiedział kiedykolwiek w telewizji ?Bo na Tuska Wałęsę.... to nie liczę
_optymistycznie_ / 83.31.14.* / 2009-05-06 09:19
no wlasnie - a przez ostatnie 20 lat zamiast zacierac roznice, to je jeszcze bardzij poglebiano. Slowem: siedzimy na niezlej spolecznej bombie z opoznionym zaplonem
FirezeuG / 2009-05-06 11:30 / Tysiącznik na forum
zgadzam się z toba całkowicie.

Tyle lat tłumaczono że wszyscy jesteśmy tacy sami i tosamo się nam należy że w końcu nieszczęśnicy uwierzyli w te słowa. Teraz jak się mówi że trzeba zatroszczyć się samemu o własne cztery litery to zaczyna się wojna. Niestety kiedyś ta bomba wybuchnie a najmocniej kopnie tych którzy nigdy nie myśleli w ten sposób.
Elendir / 2009-05-06 08:47 / Łowca czarownic

Ci oszukani nie mają udziału w spółkach i pełnych kont a od 20 lat im się mówi że jest albo prywatyzacja albo restrukturyzacja albo kryzys i trzeba zaciskać pasa.

Jacy oszukani?

Żeby mieć udziały w spółkach i pełne konta to trzeba teraz jakoś to sobie wypracować. Nie ma że za darmo się coś dostaje. A jak nie podoba Ci się praca u kogoś, to zawsze możesz założyć własną działalność gospodarczą. W ciągu 20 lat wielu osobom się udało rozwinąć swój własny biznes zamiast czekania że państwo da. Tak więc na co czekasz - nie chciałbyś być po stronie tych co czerpią lukratywne dochody? Mógłbyś przy tym pokazać jaki wspaniałomyślny jesteś dla pracowników i jak dobrzy im byłoby u Ciebie.

Tak więc jacy oszukani?
mirek3011 / 2009-05-06 09:54 / Tysiącznik na forum

pełne konta to trzeba teraz jakoś to sobie wypracować.

A jak je dawniej kolego "wypracowywano"........skoro piszesz "dawniej" ...sam sobie odpowiedziałeś...
FirezeuG / 2009-05-06 11:40 / Tysiącznik na forum
Wniosek jest prosty.

Człowiek jeśli ma sporo kasyi więcej niż 40 lat to znaczy że:
kradł albo kradnie nadal (oczywiście posiadanie jakiegoś biznesplanu nie wchodzi w rachubę)
miał albo ma kontakty (cierpliwość i determinacja; te słowa nie istnieją w słowniku)
kombinuje lub/oraz mataczy (właściwe zarządzanie to wymysł anarchistów)

Ależ to życie jest niesprawiedliwe dla wszystkich innych
mirek3011 / 2009-05-06 11:48 / Tysiącznik na forum

miał albo ma kontakty

Tak wszyscy co się ustawili mieli i mają kontakty.... jako PO..czątkujący biznesmen...pewnie biedaku nie wiesz że głównie w biznesie liczą się kontakty i PO...wiązania.......
FirezeuG / 2009-05-06 12:08 / Tysiącznik na forum
Widzisz zgubił mnie brak precyzji.
Chodziło mi o kontakty polityczne, ale zgodzę się że kontakty trzeba mieć, ale nie z politykami tylko kontrahentami. No chyba że jesteś biznesmenem pokroju Trampa to wówczas jest to już naturalne że je masz bo jak padnie twoja firma to z PKB narodowego zostaną tylko strzępy i wszyscy będą mieć problem.
walesajacy_sie_leszek_po_smietnikach / 83.31.14.* / 2009-05-06 09:17
z tych co zalozyli dzialalnosc to 1 na 1000 sie udaje tak na prawde - reszta traci kase i czas - wielu na takich zeruje: "O znalazl sie frajer co nam da kase, a my mu obiecamy niewiadomo co"
FirezeuG / 2009-05-06 11:45 / Tysiącznik na forum
Jeśli tych 999 założyło kioski z zieleniną w miejscowości poniżej 500 mieszkańców to się nie dziw że kokosów się nie dorobili. Niestety najpierw trzeba mieć pomysł i plan a dopiero potem zakładać firmę a nie odwrotnie. Taka to kolej rzeczy
mirek3011 / 2009-05-06 13:05 / Tysiącznik na forum
PO..mysł chyba

trzeba mieć pomysł i plan
mirek3011 / 2009-05-06 11:55 / Tysiącznik na forum
Najlepsze są przetargi na zasadzie kto jest najtańszy...ten wygrywa ...a PO..tem ...się robi aneks ze zmianą ceny...na wyższą.
PO...mysł jest prosty ...prawda.........najlepsze interesy się robi z państwowymi instytucjami........wiedzą to Misiak ,Tusk....Piskorski,Waltz.....itp. itd.
FirezeuG / 2009-05-06 12:04 / Tysiącznik na forum
Nie masz przypadkiem wrażenia że twoje posty pasują jak piernik do wiatraka ??
Jeśli jesteś taki oświecony to wyjaśnij mi malkontentowi co miałeś namyśli i jak się to ma do dwóch wyżej.
Postaraj się bo zadanie masz conajmniej Syzyfowe
mirek3011 / 2009-05-06 12:46 / Tysiącznik na forum
Jednak nic nie rozumiesz z tych wypowiedzi...no trudno Palikot jest widocznie bardziej ekspresyjny w swojej formie.....

to wyjaśnij mi malkontentowi co miałeś namyśli
[/cytat
Uważaj piszę jeszcze raz może zrozumiesz.........PO...litycy wszyscy ...dbają głównie o siebie a....... nie o ciebie tak jak tobie wmawiają...może zrozumiał????????
FirezeuG / 2009-05-06 13:08 / Tysiącznik na forum
Więc może prościej to napiszę.

Jaki ma związek to:


Z tym co było w tym wątku wcześniej, czyli

2009-05-06 09:17:26 | 83.31.14.* | walesajacy_sie_leszek_po_smietnikach
z tych co zalozyli dzialalnosc to 1 na 1000 sie udaje tak na prawde - reszta traci kase i czas
- wielu na takich zeruje: "O znalazl sie frajer co nam da kase, a my mu obiecamy niewiadomo
co"
FirezeuG / 2009-05-06 13:11 / Tysiącznik na forum
Przepraszam mały błąd


Więc może prościej to napiszę.

Jaki ma związek to:

2009-05-06 11:55:20 | mirek3011 [ Bywalec forum ]
Najlepsze są przetargi na zasadzie kto jest najtańszy...ten wygrywa ...a PO..tem
...się robi aneks ze zmianą ceny...na wyższą.
PO...mysł jest prosty ...prawda.........najlepsze interesy się robi z państwowymi
instytucjami........wiedzą to Misiak ,Tusk....Piskorski,Waltz.....itp. itd.


Z tym co było w tym wątku wcześniej, czyli

2009-05-06 09:17:26 | 83.31.14.* | walesajacy_sie_leszek_po_smietnikach
z tych co zalozyli dzialalnosc to 1 na 1000 sie udaje tak na prawde - reszta
traci kase i czas
- wielu na takich zeruje: "O znalazl sie frajer co nam da kase, a my mu
obiecamy niewiadomo
co"



2009-05-06 11:45:48 | FirezeuG [ Bywalec forum ]
Jeśli tych 999 założyło kioski z zieleniną w miejscowości poniżej 500 mieszkańców to się
nie dziw że kokosów się nie dorobili. Niestety najpierw trzeba mieć pomysł i plan a dopiero
potem zakładać firmę a nie odwrotnie. Taka to kolej rzeczy


Chodzi mi o wyjaśnienie tego związku a nie rozważanie historii wszechświata.
mirek3011 / 2009-05-06 13:26 / Tysiącznik na forum
Widzę że się trochę zamotałeś ale odpowiadam w kontekście pomysłu

Niestety najpierw trzeba mieć pomysł

Odpisałem o PO..myśle ustawiania przetargów ...aneksowania itp
Niestety

pisząc" niestety" rozumiem że nie PO..pierasz tego typu PO..mysłów .........tak jak i ja.........bo normalne uczciwe pomysły popierasz tylko dlaczego piszesz "niestety"........No "zapalniczka "rusz trochę głową .............
FirezeuG / 2009-05-06 13:47 / Tysiącznik na forum
No dobra czyli trzeba prościej.

Niestety najpierw trzeba mieć pomysł
i plan a dopiero
potem zakładać firmę a nie odwrotnie

Zdanie to jest nierozrywalne. Po słowie "niestety" nie ma przecinka więc stanowi całość z pozostałą częścią. Zdanie tyczy się zupełnie innej kwesti zapoczątkowanej przez "wałęsającegoleszkasiępośmietnikach". Dotyczy osób które zakładają firmę idąc owczym pędem że wyszystko musi się udać a wcale tak nie jest. Komentowałem podejście w którym tylko 1 się udaje bo tylko 1 dobrze podliczył koszty i przychody, czyli finalnie zysk. Nieważne czy założył kiosk czy biuro maklerskie. Nie ustosunkowuję się do przetargów ponieważ jestem w nich kompletnie zielony i nie korzystałem z nich. Podkreślam ponownie chodzi o założenie firmy i jej perspektywy i nic ponadto.

Gratuluję natomiast właściwego rozszyfrowania nicka (tylko delikatna pomyłka), a głową ruszam cały czas.
KAP / 2009-05-06 10:54 / Tysiącznik na forum
no jasne, te setki firm to sa zlodzieje a goscie spod budki z piwem sa o niebo lepsi bo nikogo nie okradli proponuje przenosiny do Korei Polnocnej, tam nie ma firm...
mirek3011 / 2009-05-06 11:33 / Tysiącznik na forum
Ci kolesie z pod budki to pewnie jest ten większościowy elektorat platformy........widzisz jak jesteś PO...dobny do nich...hahahah.
Palikot wam naleje do głów.......wody destylowanej aby nie wyparowały szare komórki........
.
a goscie spod budki z piwem sa o niebo lepsi bo
aaddaa / 79.187.163.* / 2009-05-06 08:30
Zgłoś się do PISu - tam kochają ludzi i wszystkim robią dobrze :)
mirek3011 / 2009-05-06 09:37 / Tysiącznik na forum

wszystkim robią dobrze :

"Aby się wszystkim żyło lepiej"(D.Tusk)

tam kochają ludzi

W ramach PO...lityki miłości
Wierzbno / 193.201.167.* / 2009-05-06 08:29
Zacznij czytać gazety. Nie tylko związkowcy, górnicy, hutnicy są w Polsce. Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Pilsener / 2009-05-06 08:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Miejsce "solidarności" i innych starych komuchów jest w muzeum PRL'u.

"obchody 20. rocznicy wyborów 4 czerwca " - kolejne bzdurne obchody mało istotnych rocznic - mały krok ku demokracji ale obchody muszą być duże. Nieważne, że polska łamie najwięcej praw człowieka w Europie a standardy demokratyczne i gospodarcze są na poziomie Burundi - polak musi pokazać, jaki on je "wielki demokrata" i "wróg komuny", woda w kranach czy autostrady mogą poczekać.
KAP / 2009-05-06 10:55 / Tysiącznik na forum
nie masz pojecia czym jesty marka kraju we wspolczesnym swiecie.
mirek3011 / 2009-05-06 10:05 / Tysiącznik na forum
To ten rząd chce zorganizować obchody i uczynić je prawie świętem państwowym (jak komuna 22lipca).......a przy okazji zaprosić swoich europejskich "kolesi" ......i będą pokazywać światu jak to u nas jest dobrze.......a źli stoczniowcy chcą tam czegoś....Będą znowu przemówienia, zdjęcia, PO...klepywania uściski braterskie tak jak za czasów ZSRR
KAP / 2009-05-06 11:00 / Tysiącznik na forum
i dobrze ze organizuje, popieram. ale rozumioem ze garstka oszolomówe zrobi wszystko by to popsuc. coz , do polskiego piekkielka trzeba sie przyzwyczaic,. albo wuyjechac.
mirek3011 / 2009-05-06 11:15 / Tysiącznik na forum
No to w końcu kto jest tym oszołomem garstka..... PO..lityków?

rozumioem ze garstka oszolomówe

Sadzę jednak że nie"rozumioesz"
teston / 83.31.217.* / 2009-05-06 09:54
nasi politycy świadomie odpuścili polskie stocznie takie było silne lobby na rzecz zachodnio-europejskich a teraz udają że nic się nie stało i chcą żeby było wszystko cacy ,mam nadzieję ,że ujdzie im to na sucho trzeba popierać naszych stoczniowców a nie robic z nich awanturników
yuki / 150.254.212.* / 2009-05-06 10:30
Sami się nimi robią!

Najnowsze wpisy