Forum Forum finansoweKarty

zwłoka ze spłatą kwoty minimalnej- jakie konsekwencje?

zwłoka ze spłatą kwoty minimalnej- jakie konsekwencje?

indiarav / 2009-04-10 22:43
Dług z karty CBanku jest stosunkowo niewielki, bo klikaset zlotych,przekroczony termin spłaty kwoty minimalnej, karta zeostala zablokowana co było do przewidzenia.Przychodza kolejne listy (tzw. monity) kazdy to 25 zl obciazenie posiadacza karty.Umowa to zawilosci dobre dla eksperta od prawa bankowego , nie dla zjadacza chleba.Czy za 600 zl dlugu BAnk moze wyrugowac mnie z wlasnego domu? jedynym dochodem jest renta inwalidzka okresowa. CZy grozi mi wiezienie? Prace spoleczne? Komornik?
Osobiście odradzam interesów z Citi Bankiem.Jestem naiwny i malo asertywny najwyrazniej skoro uleglem akwizytorowi agentowi.KAucja 80 zl za rok to majatek. Czy jako osoba bezrobotna chora na depresje od 10 lat mam podstawy obawiac sie wiezienia lub eksmisji??
Wyświetlaj:
emeryt11 / 2009-04-28 16:36
W GE Money Bank wystarczy wysłać przelew w dniu podanym na umowie np.18.03.09, a okaże się że do raty 80 zł doliczą koszty windykacji 45 zł, bo u nich pieniądze nie zostały zaksięgowane do 22 danego miesiąca. (a była mikroskopijna gwiazdeczka) tylko dlaczego w innych bankach wystarczy przelać w dniu wystawionym na faktórze i pieniądze docierają w tym samym dniu????? ponad 50% raty za pierwszą wpłatę u każdego klienta wpłacającego u nich po raz pierwszy to się bank ma z czego utrzymywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
analityk_skityk / 94.42.37.* / 2009-04-21 18:16
raczej ciebie nie wyrzuca, ale jak masz jakis dochod, to komornik siadzie na niego. klient sam powinien skontaktowac sie z bankiem i ustalic terminy splat. komornik zrobi to duzo drozej i z wiekszymi komplikacjami. takze skontaktuj sie z bankiem, twoja to wina, bo brac to sie bralo, a teraz nie ma co glowy w piasek chowac. postaraj sie chociaz czesc dlugu splacic.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: