Forum Forum dla firmKadry

Zwolnienie lekarskie - czy wystarczy ksero?

Zwolnienie lekarskie - czy wystarczy ksero?

Money.pl / 2007-02-09 16:43
Komentarze do wiadomości: Zwolnienie lekarskie - czy wystarczy ksero?.
Wyświetlaj:
lala / 80.54.121.* / 2007-02-09 16:43
Zgubi? A co to dziecko, które należy prowadzić za rączkę?
Otrzymane L-4 należy niezwłocznie dostarczyć pracodawcy albo wysłać.Nie widzę problemu. Natomiast jeśli chodzi o wystawianie kilku egzemplarzy zaśw. ZUS ZLa, to powinno zostać tak jak do tej pory.
assiula27 / 88.156.49.* / 2009-11-30 09:18
taak zgubi.takie dziwne??? i nie jestem dzieckiem a mam taką namiastkę na sobie. moje kadry pracownicze zgubily i co teraz??
iga / 87.205.196.* / 2007-09-21 14:08
A czy ZUS to może bezkarnie zgubić czyjeś zwolnienie ( tak jak moje) i później ganiać człowieka na nowo po wypis i jeszcze nie wypłacić zasiłku z tego powodu ( całe szczęście że się w porę zorientowałam bo oni nic sobie z tego nie robili)
zbyniu / 83.21.59.* / 2007-02-09 23:58
myślę żetak właśnie powinnobyć - ale - nie wszystko ZUS to największa firma prawnicza w Polsce i przekręci każdego zainteresowanego , który zachoruje albo niedaj bże stara się o rętę wypadkową , lub żąda wypłacenia zasiłku chorobowego na podstawie ZUS ZLA za istniejącą chorobę. Znajdą takie kruczki prawne ż normalny obywatel niema najmniejszych szans wyegzekwować należnych mu zasiłków chorobowych.Są sądy ale to tylko strata czasu ,to są sądy ZUSowskie i ręka rękę myje.Zwykły śmiertelnik niema najmniejszych szans - łapówa - nie jest goły i niezbyt z tegowszystkiego wesoły.

Najnowsze wpisy