Forum Forum prawnePracy

zwolnienie nauczyciela

zwolnienie nauczyciela

mariola agnieszka / 83.22.158.* / 2007-08-27 17:23
Jestem zatrudniona w przedszkolu na stałe , jest to oddział z filią w innej miejscowości . Ostatnio okazało się , że kuchnia nie spełnia wymogów UE i została zamknięta od 1września 2007r.. ( nadmieniam , że do przedszkola uczęszcza mała grupa dzieci)Zostało zorganizowane zebranie z rodzicami , którzy zdecydowali jednogłośnie , że chcą by oddział został i nie chcą dowozić dzieci do fili w miejscowości o 5km dalej. Ponieważ jestem także rodzicem zapytano mnie o moje zdanie , powiedziałam , że wolałabym oczywiście żeby zostało ale jeśli nie będzie innej możliwości to przejdę do fili.
Tam ma zostać w tym roku przyjęta n-lka która w czasie wakacji uzyskała stopień naucz. kontraktowego i jeśli pani dyrekt. ją musi ją przyjąć na stałe.
Dzisiaj od pani dyrektor dostałam informację na piśmie , na jej końcu zdanie "w przyszłym roku nie jesteśmy w stanie obiecać czy będziemy mogli pani zapewnić pracę".
Ja tej informacji nie podpisałam .
Czy w przyszłym roku dyrektorka , dyrekt. obsługi placówek oświatowych , oraz wójt gminy będą mogli mnie zwolnić.
mariola agnieszka / 83.22.154.* / 2007-08-29 12:37
Chciałam dodać , że dzisiaj , pocztą (za potwierdzeniem) otrzymałam powyższe pismo .
Proszę o pomoc .
Może to ja teraz powinnam wystosować pismo i sprostowac fakt , że było zupełnie inaczej.
Mam wrażenie , że dyrektorka wcale nie popiera mnie a ma za to na względzie wszystkich nad nią .
Ratunku.....

Najnowsze wpisy