Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zysk brutto BPH w 2004r przekroczy 1 mld zł

Zysk brutto BPH w 2004r przekroczy 1 mld zł

skomentuj
Wyświetlaj:
klient435 / .* / 2005-01-07 20:03
Dla mnie to jest złodziejski bank. Wlasnie przymierzam sie do zlikwidowania konta, załozylem juz rachunek w innym banku, bo jest o wiele taniej i nie musze placic tzw."uslugi" typu "Obsługa karty", ktore sa dla mnie kpiną.
Exemployee / .* / 2005-01-07 07:53
Znaczna część tego zysku została wypracowana w wyniku nieetycznego moim zdaniem sposobu restrukturyzacji zatrudnienia. Początkowo Zarząd Banku obiecał wypłatę odszkodowań pracownikom, którzy zdecydują się na odejście. Kiedy już ktoś taką decyzję podjął i np. poprosił o skrócenie okresu wypowiedzenia - Zarząd Banku odmawiał rozwiązania umowy w korzystnym trybie posuwając się do ukrytego "szantażu" w rodzaju - chcesz odejść wcześniej bo otrzymałeś inną pracę? - zrezygnuj z odszkodowania. Inną sprawą było to, że organizowano nowe struktury, obiecywano pracownikom do nich przenoszonym jasną ścieżkę kariery poczym rozwiązywano jednostkę i wszystkich a bruk. Jasne jest, że nie żyjemy w Państwie socjalnym, ale sposób w jaki BPH "restrukturyzuje" koszty przy jednoczesnym podnoszeniu wszelkich opłat i wypłatach niespotykanych na rynku dywidend austriackim inwestorom sugeruje aby powiedzieć BPH NIE!!!Poza tym pamiętajmy za jak niską cenę Austriacy stali się właścicielami BPH (podobno za jedyne 300 MEUR kupili kontrolę nad PBK)!!!
Stachu / .* / 2005-01-06 23:21
Nic dziwnego - zdzierają z klientów ile wlezie. Najpierw wpowadzają opłatę za jakąś usługę, a klientów informują o tym fakcie miesiąc później.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy