Notowania

18.05.2011 13:27

Wyjątkowe usługi inwestycyjne dla wyjątkowych inwestorów

Podziel się
Dodaj komentarz
(Ene/Dreamstime.com)

Bogaty Polak – kto to taki?

Patek Philippe na ręce, bransoleta Cartiera, buty Christiana Louboutina, torba od Prady i najnowszy model Lamborghini w garażu... Choć dla wielu powyższe zdanie to czysta abstrakcja, utożsamiana przede wszystkim z postaciami ze świata show-biznesu i ich luksusowym życiem, okazuje się, że co raz więcej z nas decyduje się na zakupy produktów z najwyższych półek.

Według najnowszego raportu firmy doradczej KPMG grupa osób bogatych i najbardziej zamożnych rozrasta się w Polsce w bardzo szybkim tempie. W 2010 roku ok. 50 tys. osób posiadało majątek płynny o wartości ponad miliona dolarów, ok. 600 tys. zarabiało średnio 15 tys. zł miesięcznie. Przybywa także osób określanych mianem aspirujących, czyli najczęściej młodych, pnących się po szczeblach kariery zawodowej ze średnim, miesięcznym wynagrodzeniem ok. 5 tys. zł netto. Ich liczba w ubiegłym roku wynosiła ok. 2 mln osób.

Najlepsze ..., czyli jakie?

Wyższe dochody, lepsza pozycja materialna idą w parze ze wzrostem wydatków na produkty luksusowe, charakteryzujące się wysoką jakością, prestiżem, dobrą, rozpoznawalną marką z tradycjami. Dotyczy to także wyboru usług finansowych, które mają być profesjonalne, kompetentne, jednym słowem: najlepsze z możliwych. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym, dobrze zarabiającym menadżerem i szukasz sposobu na pomnożenie swojego majątku czy też chcesz utrzymać odpowiedni standard życia, inwestując w najbardziej atrakcyjne klasy aktywów a uzyskane dodatkowe środki finansowe przeznaczyć na rozwój swojego biznesu lub zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci, szukając optymalnego rozwiązania finansowego, chcesz by było dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i odpowiadało Twoim preferencjom. Pytanie tylko czy takie rozwiązanie w ogóle istnieje?

Usługi dla profesjonalistów

W Union Investment wiemy jak ważna jest jakość i profesjonalizm wykonywanej pracy. I jak wiele czasu każdego wysokiej klasy specjalisty czy przedsiębiorcy z dowolnej dziedziny gospodarki zajmują zawodowe obowiązki. Niekoniecznie związane z finansami. Z drugiej strony każdy z nas zdaje sobie sprawę, że decyzje inwestycyjne są konieczne do planowania przyszłości osobistej, rodzinnej czy rozwijania własnego biznesu.

Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić specjalny pakiet usług, który pozwoli na optymalne zaplanowanie inwestycji profesjonalistom. Priorytetem pakietu UniVIP jest świadczenie usługi finansowej całkowicie zindywidualizowanej, dopasowanej do wymagań, potrzeb i możliwości każdego z naszych inwestorów

Zalety pakietu UniVIP

Posiadanie statusu UniVIP wiąże się z szeregiem korzyści dla inwestującego.

Po pierwsze, UniVIP gwarantuje dostęp do najnowszych informacji gospodarczych, jak i oferty przygotowywanej przez zespół Union Investment. Każdy klient otrzymuje specjalnie dedykowane e-mailingi, jak również może brać udział w organizowanych w siedzibie firmy w Warszawie specjalnych cyklicznych konferencjach inwestycyjnych razem z zarządzającymi oraz niezależnymi, zewnętrznymi ekspertami rynku kapitałowego.
Po drugie, każdy z inwestorów UniVIP ma możliwość niemal natychmiastowego kontaktu z naszym przedstawicielem. Wszystkie pytania i wątpliwości może wyjaśnić bezpośrednio w siedzibie Union Investment lub w dogodnym dla siebie miejscu na terenie Warszawy, bądź też telefonicznie.

Posiadanie statusu _ unionowskiego VIPa _to także gwarancja, że zostaniesz potraktowany priorytetowo. To Ty w pierwszej kolejności otrzymasz od nas pakiet bieżących informacji, takich jak typy inwestycyjne, raporty rynkowe i najnowsze dane makroekonomiczne.

Po trzecie, korzystanie z pakietu UniVIP oznacza całkowite zwolnienie z opłat manipulacyjnych zarówno przy nabywaniu jednostek uczestnictwa jaki i późniejszej zmianie alokacji środków..

Reasumując, tak jak w przypadku samochodów, biżuterii, czy wycieczek turystycznych, tak i w świecie biznesu istnieją usługi mniej i bardziej luksusowe. UniVIP to przykład usługi z wyższej półki, skierowanego do osób chcących inwestować w to, co najlepsze.

O wszystkie szczegóły związane z UniVIPem zapytaj w Centrum ds. Relacji z Klientami, pod numerem +48 22 449 03 33 lub 801 144 144 lub mailowo: univip@union-investment.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz