Jestem wstrząśnięty tym bezprzykładnym, bestialskim morderstwem w Paryżu. Fanatycy nie odbiorą nam wolności słowa - powiedział marszałek Sejmu Radosław Sikorski po złożeniu wpisu w księdze kondolencyjnej wyłożonej w ambasadzie Francji.

Żadna religia, żadna pasja polityczna ani żadna sprawa nie upoważnia nikogo do mordowania niewinnych ludzi - powiedział Sikorski. Marszałek Sejmu złożył wyrazy najgłębszego współczucia i powiedział, że łączy się w solidarności ze wszystkimi rodakami pomordowanych.

Pragnę wyrazić ubolewanie z powodu wczorajszej tragedii, a pogrążonym w żałobie rodzinom ofiar i całemu narodowi francuskiemu przekazać najwyższe wyrazy współczucia. Fanatycy nie odbiorą nam wolności słowa - napisał Sikorski w księdze kondolencyjnej.

Czytaj dalej i dowiedz się, co prezydent zapisał w księdze kondolencyjnej

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
2015-01-09 10:58 Tysiącznik na forum
Daj pan spokoj ,mit powaznego polityka juz dawno padl
ziutek494
89.77.204.* 2015-01-08 23:35
A ja z kolei jestem wstrząśnięty tym bezprzykładnym, bestialskim okradaniem polskich podatników przez [...] typu Sikorskiego. Fanatycy pospolitego złodziejstwa nie odbiorą nam wolności - powiedział ziutek. Sikorski życzę ci wszystkiego najgorszego w nowym roku 2015. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###