Wnętrze

Jeżeli spodziewacie się, że przedział pasażerski Grand Santa Fe jest podobnej, skądinąd zupełnie dobrej jakości jak w ix35 - jesteście w błędzie. Tutaj jest znacznie lepiej. Oczywiście nie jest to jeszcze poziom wykonania limuzyny Genesis, ale wszystkie tworzywa zastosowane do wykończenia kabiny są miłe w dotyku i naprawdę dobrze zmontowane. Tak zwana ,,jakość odczuwalna" stoi na wysokim poziomie. O jakości montażu i solidności samych ,,plastików" świadczy również fakt, że testowane auto, nawet podczas szybkiej jazdy po bezdrożach nie wydawało z siebie żadnych niepokojących dźwięków. A to nie zawsze ma miejsce, szczególnie w prasowych, często ostrzej traktowanych egzemplarzach.

Miejsca...

...w Grand Santa Fe nie zabraknie nikomu, ani z przodu, ani z tyłu. Wnętrze jest bardzo przestronne, więc podróżowanie nawet z kompletem dorosłych osób na pokładzie odbywa się w komfortowych warunkach. Siedzenia są duże i bardzo wygodne. Dodatkowo tylna kanapa ma regulowane wzdłużnie siedzisko oraz kąt pochylenia oparcia, co naprawdę się przydaje.

Pamiętajmy, że testowane auto wyposażone jest również w dwa dodatkowe, rozkładane siedzenia. Może nie są one ogromne, ale na krótsze trasy nadają się nie tylko dla dzieci, jak to zazwyczaj bywa w takich wypadkach. W takiej konfiguracji ucierpi jedynie standardowo duży bagażnik, który przy 7 osobach na pokładzie zdecydowanie maleje. Coś za coś, bo podróżując w piątkę mamy już do dyspozycji całkiem imponujące 634 litry. Złożenie zaś oparć tylnej kanapy czyni z Hyundaia niezłego transportowca - przestrzeń bagażowa wynosi wtedy aż 1842 litry.

TestySamochodowe.pl
Czytaj także
Polecane galerie
evil
145.239.19.* 2018-07-28 04:55
dobrze że temat opłaty emisyjnej wciąż się rozwija, dzięki temu w najbliższym czasie w końcu odetchniemy czystym powietrzem !
Gość121
188.165.17.* 2018-07-27 13:26
Mogłem się tego spodziewać po Trumpie, po jego decyzji wysokie ceny zostaną z nami na dłużej.
Sven_b
83.29.95.* 2015-06-12 14:48
Cena mnie tak nie martwi jak utrata wartości.
Zobacz więcej komentarzy (13)