Dobry prezent dla chłopaka, który uwielbia sport to karnet na paintball, kurs sztuk walki, lot lekkim samolotem lub skok z wysokości. Możliwości nauki latania w powietrzu są przeróżne. Od kursów prowadzonych w symulatorach po naukę sterowania motolotnią, Cessną lub samolotem ultralekkim. Skoki z wysokości na pozór wydają się banalne, ale jeśli ktoś kocha góry to z pewnością ucieszy się z możliwości zjazdu tyrolskiego - najszybszej techniki pokonywania dużych odległości w górach.

Kolejny niestandardowy pomysł na prezent to rozgrywka w paintball, którą można zorganizować wraz z przyjaciółmi. Wybór wersji laserowej uchroni przed siniakami i chlapiącą farbą. Jeśli ktoś jednak lubi ryzyko i rywalizację, może wybrać się na opłacony wcześniej kurs sztuk walki, np. Krav Magę.

Wykupienie karnetu na jakieś wydarzenie ma tę przewagę nad tradycyjnym prezentem, że z pewnością się nie zniszczy, ani nie zgubi pośród innych zabawek i gadżetów. Vouchery ważne są zazwyczaj przez cały rok i kosztują około dwustu złotych.

 

Czytaj także
Polecane galerie
KrentyC
188.33.248.* 2022-06-29 22:49
Dziecku najlepiej jest sprezentować zabawki edukacyjne, które poszerzą jego horyzonty. Swojemu synowi kupiłem mikroskop w sklepie online JANGAR i całymi godzinami sprawdza różne preparaty. Polecam ten sklep.
HubertKrasin
188.33.232.* 2022-02-27 21:46
Biżuteria to doskonały prezent nie tylko na Boże Narodzenie. Świetne propozycje oferuje sklep Lian Art gdzie można zamówić online eleganckie i gustowne błyskotki.
BożenaR
188.33.249.* 2022-01-20 22:31
Super uzupełnieniem gwiazdkowego prezentu jest list od Mikołaja. Swoi dzieciom zamówiłam taki na stronie elfi.pl. Polecam, dzieciaki miały frajdę.
Zobacz więcej komentarzy (10)