Zdaniem autorów badania, bogactwo danego kraju, mierzone zamożnością jego obywateli, jest o wiele lepszą miarą niż Produkt Krajowy Brutto. Dlatego tworząc zestawienie najbogatszych krajów, skupili się wyłącznie na stanie posiadania indywidualnych inwestorów.

W ten sposób powstał ranking najzamożniejszych państw świata, w którym - uwaga - pojawiła się również Polska. Co prawda daleko nam do pierwszej dziesiątki tego zestawienia, jednak znaleźliśmy swoje miejsce w raporcie na temat globalnego bogactwa. Zobaczcie sami jakie.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
monika
2018-05-27 13:53
Polska dała zarobić wszystkim poprzez chociażby 300 letnią emigrację, budując 20 państw świata. Gdyby trochę więcej myśleli Polacy o własnym podwórku, to pewnie byliby bogatsi w swoim własnym kraju niż wiele innych narodów. To nie brak patriotyzmu, ale ignorancja narodu, brak wyczucia ekonomii i kompetencji społecznej.
cAJO
2018-05-19 15:44
RYDZYK I KLER PODNOSZĄ STATYSTYKI Alelluja
Antoniusz Wielki
2018-05-19 14:17
Inteligencję wybił Hitler a dobił Stalin, i tak naród słucha tylko złodziei, oszustów, wybiera ich na stanowiska, i cieszy się że jest okradanym. Kto ma rozum niech go używa
Pokaż wszystkie komentarze (42)