Mając do wydania około 100 tys. zł i poszukując kombi bazującego na samochodzie z segmentu C, klienci mają bardzo duży wybór. Różni producenci kuszą atrakcyjną stylistyką, czy bogatym wyposażeniem zawierającym nowinki technologiczne do niedawna zarezerwowane dla wyższych klas. Jak w tym gronie poradzi sobie leciwe już dosyć Renault Megane Grandtour w wersji wyposażeniowej BOSE?

Jakie jest Renault Megane w nadwoziu kombi, każdy widzi już od 2008 roku. Obecna generacja tego samochodu towarzyszy nam na rynku już dosyć długo i jak na razie działania producenta skupiają się na tuszowaniu zmarszczek pojawiających się na karoserii.

Renault czyni to za pomocą przeprowadzanych co jakiś czas faceliftingów. Ostatni z nich miał miejsce w 2013 roku i skupił się głównie na przedniej części nadwozia - Megane upodobniło się dzięki niemu do innych nowych modeli Renault (głównie do Clio oraz Captura) i muszę przyznać, że nabrało znacznie więcej wyrazu.

Reszta nadwozia pozostała bez większych zmian i chociaż całość bryły nie wygląda źle (Renault udało się stworzyć dobrze opierającą się upływowi czasu sylwetkę), to czas na nadejście nowej generacji tego modelu zbliża się nieubłaganie. Bo co z tego, że Megane jest ładne, skoro w gronie konkurentów są samochody nowocześniej wyglądające, czy po prostu ładniejsze?

TestySamochodowe.pl
Czytaj także
Polecane galerie
azazis
37.152.18.* 2014-11-26 01:22
100 tyś za takie auto, sorry wolę dać 150 tyś i kupić mercedesa, co tanie to drogie