Biznes na reklamach

Pieniądze z piłki to nie wszystko. Znaczną pozycję w dochodach reprezentanta Polski stanowią wpływy z reklam. Jak informowały SportoweFakty, Robert Lewandowski zarabia na nich w ciągu roku 10 mln euro. Na tę sumę składają się m.in. kontrakty z Gilette, Huawei, Head&Shoulders. Od lat piłkarz jest też ambasadorem marki Coca-Cola.

Pod marką Vistuli firmuje autorską kolekcję garniturów. Z kolei jako piłkarz Bayernu związany jest promocyjnie z marką odzieży męskiej Hugo Boss.

Mnogość kontraktów nie powinna dziwić, Lewy to obecnie najcenniejsza gwiazda. Według analityków "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów" jego wartość medialna sięga miliarda złotych!

Czołowy polski napastnik wie jednak, że sportowa kondycja, sława i idące za nimi pieniądze szybko przemijają. Dlatego już w trakcie kariery sportowej postanowił odpowiednio lokować kapitał i zarządzać marką, jaką stał się wraz ze swoją żoną Anią.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Jan
2018-09-04 10:02
20 mln EUR lewatywy. Ha, ha ,ha. Stanek zamieniłaś się ze stanikiem. Lewatywa zarabia w bayern 15 mln brutto. Zrozumiało, czy za trudne?
XD
2018-07-13 23:11
Perfekcjoniści w każdym calu. Obydwoje mają silne parcie na szkło i bycie w świadomości społeczeństwa - nie tylko polskiego. Niestety wydają się być podręcznikowymi narcyzami. Jak lubią - OK. Życzę dalszych sukcesów. Jedno ALE: - "Healthy plan by ANN" - Polacy jednak gęsi ?????
Agata
2017-11-30 12:16
Co za analfabeta to pisał? Ortografia jest Wam obca?
Pokaż wszystkie komentarze (20)