Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Cena emisyjna akcji Bumechu ustalona

0
Podziel się:

Cena emisyjna akcji spółki Bumech, specjalizującej się w świadczeniu usług w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontu maszyn i urządzeń górniczych, została ustalona na 13,6 zł

Cena emisyjna akcji Bumechu ustalona
(PAP/Tomasz Gzell)
bESnVJSJ

Cena emisyjna akcji spółki Bumech, specjalizującej się w świadczeniu usług w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontu maszyn i urządzeń górniczych, została ustalona na 13,6 zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Publiczna oferta Bumechu obejmuje 2 mln akcji serii B. Deklaracje nabycia składano od 5 do 9 grudnia, a cena, po której je przyjmowano, mieści się w przedziale 13,6-16,3 zł za akcję.

W transzy inwestorów instytucjonalnych spółka oferuje 1,5 mln akcji, a w transzy otwartej 0,5 mln akcji. Zapisy na akcje serii B odbędą się od 11 do 15 grudnia.

bESnVJSL

Bumech specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontu maszyn i urządzeń górniczych. Spółka współpracuje również z podmiotami z innych sektorów m.in. z branżą energetyczną.

Ze środków z emisji Bumech chce zwiększyć skalę prowadzonej działalności. Zamierza realizować inwestycje w celu rozbudowy zaplecza produkcyjno-remontowego i umacniać swoją rynkową pozycję w zakresie serwisu, utrzymania ruchu i remontu maszyn.

ZOBACZ TAKŻE:

bESnVJTm
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)