Notowania

chemoservis-dwory
20.11.2008 10:46

Chemoservis-Dwory wkrótce na parkiecie

Chemoservis-Dwory, spółka specjalizująca się w usługach utrzymania ruchu na instalacjach przemysłowych, zadebiutuje na giełdzie 25 listopada.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Rybczyński)

Chemoservis-Dwory, spółka specjalizująca się w usługach utrzymania ruchu na instalacjach przemysłowych, zadebiutuje na giełdzie w najbliższy wtorek, 25 listopada.

Do obrotu trafi 7.584.000 istniejących akcji serii A. Spółka nie będzie przeprowadzać nowej emisji, ale podejmie starania, by pozyskać pieniądze z rynku, jak tylko poprawi się sytuacja na giełdzie.

_ O emisji nowych akcji pomyślimy gdy poprawi się koniunktura na rynku - być może w 2009 roku. Tymczasem skupimy się na realizacji strategii rozwoju ze środków własnych, tak aby w 2009 roku i w latach następnych pokazywać solidną progresję wyników. _ - poinformował cytowany w komunikacie Grzegorz Dobrowolski, prezes Chemoservisu-Dwory.

Chemoservis-Dwory SA świadczy usługi utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, a także usługi remontu instalacji. Przeprowadza też w firmach nowe inwestycje. Spółka do 1998 roku należała do Zakładów Chemicznych Oświęcim, które były poprzednikiem prawnym Firmy Chemicznej Dwory (obecnie Synthos).

Firma wykonuje zlecenia na rzecz podmiotów z szeroko rozumianej branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej.

W 2007 roku Chemoservis Dwory miał 21,2 mln zł przychodów, 2,33 mln zł zysku operacyjnego i 1,9 mln zł zysku netto.

Tagi: chemoservis-dwory, debiut, gpw, emisja pierwotna, giełda, wiadomości, gospodarka, ipo, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz