Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Debiut Nokautu. Skąpiec i Opineo stawiają warunki

0
Podziel się:

Skąpiec i Opineo, spółki które miał za pieniądze z debiutu kupić Nokaut, przerwały proces sprzedaży.

Debiut Nokautu. Skąpiec i Opineo stawiają warunki
(Nyul/Dreamstime)

_ - Nokaut nie spełnił warunków umowy inwestycyjnej zawartych w prospekcie emisyjnym. Póki co wstrzymujemy więc proces sprzedaży. To, czy ostatecznie dojdzie do porozumienia zależy od dobrej woli obu stron - _ powiedział nam Paweł Kucharzak, prezes Opineo.

_ - Zgodnie z informacja podana w prospekcie emisyjnym ( strona 124 ) mówiaca o tym, że umowa dochodzi do skutku w przypadku gdy emitent pozyska minimum 25 mln z oferty publicznej. Grupa Nokaut pozyskała 20 milionów złotych - _ dodał Kucharzak.

Zarząd grupy Nokaut nie zmienia zamiarów wejścia na rynek i uważa, że zagranie spółek to jedynie blef.

_ - Taktujemy to jako chwyt negocjacyjny ze strony Skąpca i Opineo. Nie zmieniamy naszych zamiarów co do przejęcia tych spółek. Nie rezygnujemy z żadnych działań, które zwiększą wartość naszej firmy - _ powiedział Money.pl Wojciech Czernecki, prezes Nokaut.pl.

Czytaj o debiucie spółki Nokaut w Money.pl
Jest harmonogram oferty publicznej Grupy Nokaut Znamy harmonogram oferty publicznej spółki Grupa Nokaut, działającej na rynku e-commerce, która prowadzi m.in. internetową porównywarkę cen Nokaut.pl.
Ceneo, Nokaut, Skąpiec zniknęły z Google Wpisując w Google "ceneo", "nokaut" czy "skąpiec" nie trafimy w pierwszej trzydziestce wyników na strony główne tych porównywarek. Google nałożyło filtr na serwisy.
Jak wygląda proces przygotowania spółki do IPO? Obecne perturbacje na światowych rynkach finansowych odciskają swoje piętno na możliwości przeprowadzania ofert publicznych akcji - pisze Grzegorz Borodiuk.
giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)