Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Domenomania.pl zadebiutuje na NewConnect 14 kwietnia

0
Podziel się

Domenomania.pl zadebiutuje na rynku NewConnect w czwartek 14 kwietnia. W wyniku przeprowadzonej w lutym oferty prywatnej firma pozyskała 1,7 mln złotych.

Domenomania.pl zadebiutuje na NewConnect 14 kwietnia
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDKnRoJN

Domenomania.pl zadebiutuje na rynku NewConnect w czwartek 14 kwietnia. W wyniku przeprowadzonej w lutym oferty prywatnej firma pozyskała 1,7 mln zł. Do obrotu trafi 3.450.000 akcji serii A oraz 1.000.000 akcji serii B Domenomanii.pl.

W zeszłym roku firma miała 2,87 mln zł przychodów i 568 tys. zł zysku netto. Spółka działa od 2004 roku. Jest dostawcą usług hostingowych i rejestratorów domen w Polsce. Obsługuje głównie średnie i małe firmy oraz osoby fizyczne.

Oferuje też wirtualne serwery www, serwery dedykowane, usługi pozycjonowania, tworzenie stron www oraz usługi dodatkowe jak kreacja graficzna, usługi programistyczne i administracyjne, certyfikacja domen.

bDKnRoJP

Strategia Domenomanii.pl zakłada uzyskanie większego udziału w rynku usług hostingowych w perspektywie najbliższych lat. Firma zamierza też rozwijać działalność w zakresie oferowania serwerów wirtualnych i dedykowanych przedsiębiorstwom krajowym.

_ Spółka przewiduje osiągnięcie wzrostu sprzedaży w 2011 roku o 50 proc. w stosunku do poziomu uzyskanego w 2010 roku _ - napisano w komunikacie.

Domenomania.pl jest spółką zależną notowanej na NewConnect firmy TRO Media, która kontroluje 65 proc. jej głosów.

bDKnRoKq
newconnect
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)