Notowania

mgm systems
30.11.2012 10:24

MGM Systems zadebiutuje na NewConnect

MGM Systems, wrocławska spółka specjalizująca się w doradztwie strategicznym, zadebiutuje na alternatywnym rynku NewConnect we wtorek 4 grudnia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(MichaelDeLeon/iStockphoto)

MGM Systems, wrocławska spółka specjalizująca się w doradztwie strategicznym, zadebiutuje na alternatywnym rynku NewConnect we wtorek 4 grudnia - podała spółka w komunikacie.

W ramach oferty prywatnej MGM Systems pozyskała 317,5 tys. zł. Środki przeznaczone zostaną na rozbudowę portfolio usług oraz intensyfikację działań handlowych firmy.

Oferta MGM Systems obejmowała 110.000 akcji zwykłych na okaziciela serii C o wartości nominalnej 0,10 zł oraz 191.500 akcji zwykłych na okaziciela serii D o wartości nominalnej 0,10 zł.

MGM Systems doradza swoim klientom w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego w ramach obszarów: finansów i controllingu, procesów produkcyjnych, logistyki, zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania infrastrukturą IT.

W portfolio firmy znajduje się także usługa Interim Management, czyli czasowego zarządzania przedsiębiorstwem, działem lub projektem przez zewnętrznego konsultanta.

Bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach

Tagi: mgm systems, giełda, wiadomości, gospodarka, newconnect, ipo, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz