Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
22.11.2005 09:36

GPW: Możliwe odreagowanie spadków

Na wtorkowej sesji warszawskiej giełdy może dojść do odreagowania po dwóch spadkowych sesjach, uważają analitycy. Jednak, według nich, wielu inwestorów może zamykać swoje pozycje w akcjach. / ISB /

Podziel się
Dodaj komentarz

Na wtorkowej sesji warszawskiej giełdy może dojść do odreagowania po dwóch spadkowych sesjach, uważają analitycy. Jednak, według nich, wielu inwestorów może zamykać swoje pozycje w akcjach.

„Dzisiejsza sesja powinna przynieść odreagowanie wczorajszych spadków” – uważa Maciej Bobrowski, analityk z Beskidzkiego DM.

Według niego, naszemu rynkowi pomagać będą dobre nastroje na rynkach zagranicznych.

Najważniejszym zadaniem dla popytu na dzisiejszej sesji będzie ponowne wybicie ponad granicę 2500 pkt, ale będzie to trudne, twierdzi analityk.

Uważa on, że po silnym wybiciu w czwartek na ostatnich dwóch sesjach obserwowaliśmy spokojne opadanie indeksów. „Taka kombinacja jest bardzo nielubiana przez inwestorów i może prowadzić do zamykania pozycji” – sądzi Bobrowski.

W poniedziałek na rynku akcji po optymistycznym otwarciu doszło do realizacji zysków, co doprowadziło do spadku indeksu WIG 20 o ponad 1% na zamknięciu.

Na zamknięciu sesji indeks największych spółek WIG 20 stracił 1,15% i osiągnął wartość 2471,61 pkt. Obroty na rynku akcji (wraz z PDA) wyniosły 868 mln zł.

Tagi: giełda, komenatrze giełdowe, wiadomości, gospodarka, komentarze giełdowe, komentarze, najważniejsze
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz