Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
12.04.2005 17:30

Na GPW brak ochoty do handlu akcjami

Świadkami jednej ze słabszych sesji byli we wtorek inwestorzy na warszawskim parkiecie. Brak ochoty do handlu, a przez to niewielka zmienność rynku przełożyła się na trwający cała sesję marazm. Statystyka sesji okazała się przez to bardzo skromna z najniższymi w tym roku obrotami na poziomie niespełna 270 milionów złotych i kosmetycznym spadkiem indeksów

Podziel się
Dodaj komentarz

WIG oraz WIG20 o 0,12 i 0,14 procent. Nawet publikacja danych o rekordowym deficycie handlowym w USA wywołanym wysokimi cenami surowców oraz wzrostem importu odzieży z Chin, nie zdołała rozruszać skostniałego rynku, mimo wzmocnienia amerykańskiej waluty.

Bez większych zmian cen sesję zakończyły akcje największych spółek TPSA, PKNOrlen, PKO BP, Pekao, BPH i KGHM. Silniejsze od rynku okazały się walory BRE Banku, Agory i Dębicy rosnące po informacji o dywidendzie. Outsiderami okazał się nie pierwszy raz Prokom i Mondi tracąc na zakończenie dnia około dwóch procent. Wieczorny poziom deficytu budżetowego USA w marcu podany wieczorem naszego czasu zadecyduje o przebiegu środowego otwarcia w Warszawie.

Tagi: giełda, komenatrze giełdowe, wiadomości, gospodarka, komentarze giełdowe, komentarze
Źródło:
Dom Maklerski BZ WBK
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz