Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wynik na Wall Street można uznać za udany

0
Podziel się

Poniedziałkowa sesja na nowojorskich giełdach przyniosła nieznaczne
wzrosty najważniejszych indeksów, choć jej początek przebiegał pod znakiem spadków.

Wynik na Wall Street można uznać za udany
(Xinhua/Photoshot /REPORTER)
bDaenGgl

*Dzisiejsza sesja na nowojorskich giełdach przyniosła nieznaczne wzrosty najważniejszych indeksów, choć jej początek przebiegał pod znakiem spadków. *

Na zamknięciu Dow Jones Industrial wzrósł o 0,33 proc. do 14 613,48 pkt. Nasdaq Composite zwyżkował o 0,57 proc. do 3222,25 pkt., zaś indeks S&P 500 - o 0,63 proc. do 1563,07 pkt.

Notowania najważniejszych indeksów na Wall Street Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

bDaenGgn

Wall Street powoli odrabia straty poniesione pod koniec ubiegłego tygodnia. Inwestorzy czekają jednak z niecierpliwością na początek sezonu publikacji wyników pierwszego kwartału.

Tuż po zamknięciu sesji, swój raport kwartalny opublikowała spółka Alcoa. Wyniki nieznacznie przebiły oczekiwania analityków. Okazało się, że zysk na akcję zamknął się na poziomie 11 centów, zaś przychód wyniósł 5,83 miliarda dolarów. Analitycy spodziewali się, że spółka wypracuje 0,08 dolara na akcję, względem 10 centów w analogicznym okresie minionego roku. Przychody w raportowanym okresie miały zaś spaść o dwa procent, do poziomu 5,88 miliarda dolarów. Inwestorzy czekają na kolejne publikacje.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

bDaenGgO
giełda
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)