Trwa ładowanie...
bDTkNylN

Notowania

APE Status procedur odwoławczych dotyczących przetargu na dostawę systemów zasilania bezprzerwowego dla bloków energetycznych elektrowni atomowej "Akkuyu"

Zarząd APS Energia S.A. (Spółka, Emitent) informuje o otrzymaniu w dniu dzisiejszym protokołu z posiedzenia Komitetu Arbitrażowego АО "Koncern Rosenergoatom" odbytego dnia 10 września 2020 r., rozstrzygającego kolejne skargi odnoszące się do wyników przetargu zorganizowanego przez AO "Koncern Tytan-2" na dostawę systemów zasilania bezprzerwowego dla bloków energetycznych elektrowni atomowej "Akkuyu", o którym Emitent informował w raportach bieżących nr 15/2020 z dnia 8 czerwca 2020 r. oraz nr 17/2020 z dnia 7 lipca 2020 r.
Komitet Arbitrażowy АО "Koncern Rosenergoatom" rozstrzygając korzystnie dla Spółki jedynie część skarg, nie przywrócił jej do dalszego postępowania. Zgodnie z obowiązującymi regułami oferentom, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia przysługuje procedura odwoławcza, z której Spółka, po dokonanej analizie protokołu, nie planuje ponownie korzystać.

Inne komunikaty

bDTkNymv