Trwa ładowanie...
bDHEorMB

Notowania

MAK Informacja dotycząca złożenia najkorzystniejszej oferty przez spółkę zależną Stoczek Natura Sp. z o.o. w ramach przetargu ograniczonego zorganizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Spółka Makarony Polskie SA informuje, iż w dniu 23 września 2020 roku powzięła informację, że w ramach przetargu nieograniczonego na dostawy artykułów spożywczych do magazynów organizacji partnerskich w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2020 koszyk 2, organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa z siedzibą w Warszawie, spółka zależna Stoczek Natura Sp. z o.o. (Makarony Polskie SA posiada 100% udziałów w tej spółce) złożyła najkorzystniejszą ofertę cenową na dostawę 2,2 tys. ton fasolki po bretońsku na wartość 7,4 mln zł netto.
Emitent zastrzega, iż procedura przetargowa nie została zakończona oraz że formalne rozstrzygnięcie w/w postępowania przetargowego, a także zawarcie przyszłej umowy na dostawy produktów objętych przetargiem może zależeć od weryfikacji oferty, oświadczeń i dokumentów składanych w ramach przetargu oraz wniesienia ewentualnego odwołania przez innych uczestników postępowania przetargowego. O formalnym rozstrzygnięciu postępowania przetargowego oraz o zawarciu przyszłej umowy na dostawy produktów objętych przetargiem Emitent powiadomi w formie odrębnego raportu bieżącego.

Inne komunikaty

bDHEorNj