Trwa ładowanie...
bEiORZed

Notowania

BTC Podpisanie aneksu do umowy wydawniczej z Cyber Group Studios dotyczącej produkcji gier wideo zawartej w dniu 14.10.2019 roku

Zarząd BTC Studios S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Emitent", "Spółka"), w nawiązaniu do raportu ESPI nr 15/2019 informującym o zawarciu wyłącznej umowy wydawniczej dotyczącej produkcji gier wideo na podstawie animowanych seriali "Sadie Sparks", "Taffy" i "Pirates Next Door" emitowanych w głównych światowych sieciach i kanałach telewizyjnych (m.in. Disney Channel) oraz ESPI nr 26/2021 informującym o otrzymaniu oświadczenia Cyber Group Studios z siedzibą w Paryżu (dalej "CGS"), w przedmiocie złożenia Emitentowi oferty objęcia przez CGS akcji Emitenta, niniejszym przekazuje informację, iż w dniu 16 maja 2021 roku otrzymał obustronnie podpisany aneks wydłużający termin obowiązywania umowy o jeden rok. Nowy czas obowiązywania umowy to sześć lat (72 miesiące) liczonych od określonej w umowie daty wejścia w życie postanowień umowy tj. od 8 października 2019 r.
CGS jest wiodącym międzynarodowym producentem i dystrybutorem animowanych filmów i seriali telewizyjnych dla dzieci i młodzieży na całym świecie oraz partnerem biznesowym Disney Corporation, Warner Media dawniej Turner Discovery Networks i innych. Na mocy aneksowanej umowy Licencjodawca udziela Emitentowi wyłącznej licencji w terminie i na warunkach określonych w ww. umowie na produkcję, wydanie, dystrybucję, sprzedaż oraz promocję gier wideo opartych na fabule animowanych seriali "Sadie Sparks", "Taffy" i "Pirates Next Door", emitowanych w głównych światowych sieciach i kanałach telewizyjnych o czym Emitent informował raportem bieżącym ESPI 15/2019.

Inne komunikaty

bEiORZeL