Trwa ładowanie...
bEJDWcAB
Notowania
ULTGAMES: strona spółki
12.09.2021, 22:43

ULG Informacja odnośnie liczby graczy oczekujących na zakup gier grupy kapitałowej Emitenta w sklepie STEAM (wishlist) - aktualizacja

Zarząd Ultimate Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 25/2021 informuje, iż według stanu na dzień 12.09.2021 r. liczba graczy oczekujących na zakup gier grupy kapitałowej Emitenta w sklepie STEAM ("lista życzeń – wishlist") wynosi 1,261 mln graczy (tzw. "wishlist outstanding"), a liczba wszystkich dodań tzw. "wishlist additions" 2,378 mln graczy.
Jednocześnie Zarząd wyjaśnia, że wpływ na budowanie listy życzeń w raportowanym okresie (od 12.06.2021 r. tj. dnia publikacji poprzedniego raportu w tej sprawie) miały m.in.: a) promocje na gry Emitenta organizowane w sklepie STEAM; b) premiery nowych gier Spółki; c) publikacje nowych gier Emitenta w sklepie Steam. Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż lista życzeń - wishlist jest najważniejszym w ocenie Zarządu Spółki wskaźnikiem potencjału sprzedażowego gier na platformie PC.

Inne komunikaty

bEJDWcBj