Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

ASE Powołanie członków Rady Nadzorczej

2017-04-21 09:50:38
ASE Powołanie członków Rady Nadzorczej

Zarząd Spółki Asseco South Eastern Europe S.A. (,,Spółka") informuje o doręczeniu Spółce pisemnych oświadczeń akcjonariuszy, powołujących następujące osoby na członków Rady Nadzorczej kadencji rozpoczętej w dniu 31 marca 2017r.: Pan Adam Góral, Pani Gabriela Żukowicz, Pan Jozef Klein oraz Pan Jacek Duch. Tym samym, w skład Rady Nadzorczej obecnej kadencji wchodzą osoby wskazane powyżej oraz Pan Artur Kucharski (powołany uchwałą Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 30 marca 2017r., o czym Spółka informowała w raporcie bieżącym 12/2017).
Pan Jozef Klein, jako jedyny spośród obecnych członków, nie pełnił wcześniej funkcji członka Rady Nadzorczej w Spółce. Pan Jozef Klein, zgodnie ze złożonym oświadczeniem nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej ani spółki osobowej, a także nie jest członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Jozef Klein nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.
Informacje dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych stanowisk, wraz z przebiegiem pracy zawodowej poszczególnych członków Rady Nadzorczej zawarte są w załączniku do niniejszego raportu bieżącego.

Załączniki
Pobierz załącznik 1
?
Zacznij wprowadzać nazwę interesującego Cie waloru
Giełda na skróty
ZNAJDŹ KOMUNIKAT
SPÓŁKI GPW
  • Ostatnio
    oglądane
  • Mój
    portfel
W tym miejscu pojawią sie dane spółek, których profile będziesz przeglądał
Przejdź do listy profili spółek
?
Wprowadź listę symboli lub nazw walorów, które chcesz porównać na wykresie, rozdzielając je przecinkami.

W trakcie wypełniania pola, system będzie podpowiadał nazwy dostępnych walorów - możesz wybrać je z utworzonej listy.
money analytics