Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

COM Zgłoszenie przez akcjonariusza żądania umieszczenia określonych spraw w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Compress S.A. zwołanego na dzień 16 maja 2017r.

2017-03-28 15:17:47
COM Zgłoszenie przez akcjonariusza żądania umieszczenia określonych spraw w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Compress S.A. zwołanego na dzień 16 maja 2017r.

Zarząd Compress S.A. w nawiązaniu do raportu nr 1/2017 o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki na dzień 16 maja 2017 roku, zawierającego proponowany porządek obrad zgromadzenia informuje, że otrzymał w dniu 27 marca 2017r na podstawie art. 401 § 1 KSH od akcjonariusza, Pana Sławomira Ziemskiego żądanie umieszczenia w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia następujących spraw:

1. "Podjęcie Uchwały w sprawie ustalenia liczby Członków Rady Nadzorczej"
2. "Podjęcie Uchwały w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej"

Akcjonariusz uzasadnia umieszczenie powyższych uchwał w porządku obrad umożliwieniem wykonywania funkcji członka rady nadzorczej przez drugiego największego akcjonariusza Spółki Compress S.A., w celu poprawy efektywności i zbudowania jej wartości.

W związku z powyższym Zarząd Compress S.A. przekazuje w załączeniu pełny tekst ogłoszenia z nowym porządkiem obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia oraz treścią dotychczasowych i nowych uchwał i formularzami do głosowania.

?
Zacznij wprowadzać nazwę interesującego Cie waloru
Giełda na skróty
ZNAJDŹ KOMUNIKAT
SPÓŁKI GPW
  • Ostatnio
    oglądane
  • Mój
    portfel
W tym miejscu pojawią sie dane spółek, których profile będziesz przeglądał
Przejdź do listy profili spółek
?
Wprowadź listę symboli lub nazw walorów, które chcesz porównać na wykresie, rozdzielając je przecinkami.

W trakcie wypełniania pola, system będzie podpowiadał nazwy dostępnych walorów - możesz wybrać je z utworzonej listy.
money analytics