Notowania

telestrada
12.09.2011 15:03

Olbrzymia redukcja podczas skupu akcji własnych Telestrady

Redukcja zapisów w zaproszeniu spółki Telestrada do składania ofert sprzedaży jej akcji wyniesie 93,65 procent.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Yuri_Arcurs/iStockphoto)

Redukcja zapisów w zaproszeniu spółki Telestrada do składania ofert sprzedaży jej akcji wyniesie 93,65 procent. Spółka chciała skupić nie więcej niż 200 tys. akcji po 15 zł za sztukę, a akcjonariusze zaoferowali do sprzedaży 3,1 mln akcji.

_ Zarząd Telestrada informuje, że na ofertę odkupu akcji własnych Telestrada skierowaną w dniu 22 sierpnia 2011 r. odpowiedziało 40 akcjonariuszy, którzy zaoferowali spółce odkupienie 3.149.702 akcji w cenie 15 złotych za jedną akcję. Spółka oferowała nabycie do 200.000 akcji własnych _ - podała spółka w komunikacie.

_ Stopa redukcji zapisów wyniesie 93,65 proc. W dniu dzisiejszym akcjonariusze zostaną drogą poczty elektronicznej powiadomieni o liczbie akcji, jakie Spółka jest gotowa odkupić od każdego z nich. Liczba akcji jest zaokrąglona do najbliższej liczby całkowitej mniejszej od liczby wyliczonej w sposób matematyczny _ - podano.

Akcjonariusze spółki mogli składać oferty sprzedaży akcji do 9 września 2011 r. do godz. 12. WZA Telestrady 30 czerwca upoważniło zarząd spółki do nabycia do końca czerwca 2013 r. maksymalnie 400 tys. akcji własnych. Na nabycie akcji własnych spółka utworzyła kapitał rezerwowy w wysokości 3,5 mln zł. Zgodnie z uchwałą spółka może nabyć akcje po cenie minimalnej 6 zł za akcję i cenie maksymalnej 20 zł za akcję.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: telestrada, tls, giełda, wiadomości, gospodarka, newconnect, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz