Notowania

domzdrowia.pl
16.09.2008 09:29

Udany debiut Domzdrowia.pl na NC

Prawa do akcji firmy Domzdrowia.pl działającej w branży internetowej sprzedaży leków i kosmetyków, wzrosły o 10,34 proc. na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect i wyniosły 3,2 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Prawa do akcji firmy Domzdrowia.pl działającej w branży internetowej sprzedaży leków i kosmetyków, wzrosły o 10,34 proc. na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect i wyniosły 3,2 zł. *

Subskrypcja 700 tys. akcji C trwała od 3 do 23 lipca. W ramach subskrypcji przydzielono 389.827 akcji. Cena emisyjna została ustalona na poziomie 2,90 zł. Akcje serii C przydzielono dziewięciu inwestorom.

Wcześniej spółka informowała, że z oferty planuje pozyskać kilka milionów złotych, które przeznaczy na zwiększenie skali działalności.

Domzdrowia.pl sprzedaje produkty medyczne, w tym leki OTC - sprzedawane bez recepty oraz leki RX - sprzedawane wyłącznie na podstawie recepty. Spółka oferuje też kosmetyki i produkty zdrowotne, w tym suplementy diety. Sprzedaż odbywa się poprzez platformę e-commerce złożoną z dwóch witryn internetowych: domzdrowia.pl (apteka internetowa) i domurody.pl (drogeria internetowa).

Głównym akcjonariuszem Domzdrowia.pl jest MCI Management, posiadający ponad 60 proc. kapitału akcyjnego spółki.

Tagi: domzdrowia.pl, giełda, wiadomości, gospodarka, newconnect, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz