Notowania

finanse
27.05.2019 14:20

PZU oferuje bezpłatnie ubezpieczenie NNW dla dzieci na czas wakacji

PZU Pomoc z Grupy PZU rusza z ogólnopolską akcją "Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko", która ma na celu bezpłatne objęcie dzieci polisą od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do końca wakacji szkolnych, czyli do 1 września, podało PZU. Polisa działa na całym świecie w trybie 24/7.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
(Fot: Wlodzimierz Wasyluk/REPORTER)

"Jako największy polski ubezpieczyciel dajemy dobry przykład. Dbamy o bezpieczeństwo Polaków. Dlatego zdecydowaliśmy, że PZU zaproponuje ochronę ubezpieczeniową wszystkim dzieciom w Polsce. Dzięki PZU Pomoc ich rodzice mogą skorzystać z tego bezpłatnie. Życzę wszystkim dzieciom i rodzicom spokojnych oraz udanych wakacji" - powiedział prezes PZU Paweł Surówka, cytowany w komunikacie.

"Chcemy, żeby wakacje wszystkich dzieci w Polsce były bezpieczne, a rodzice czuli, że w razie niespodziewanych sytuacji mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie, pomoc finansową i specjalistyczną opiekę dla swoich pociech" - dodał prezes PZU Życie Roman Pałac, cytowany w komunikacie.

PZU Pomoc od dzisiaj zapewnia rodzicom i opiekunom dzieci do 18. roku życia możliwość bezpłatnego przystąpienia na czas wakacji, od 20 czerwca do 1 września, do ubezpieczenia NNW PZU Edukacja. Akcja "Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko" obejmuje także pełnoletnich uczniów i studentów do 25. roku życia, którzy mogą samodzielnie przystąpić do ubezpieczenia. Aby z niego skorzystać, należy wypełnić formularz deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia na stronie internetowej wakacjezpzu.pl i wyrazić zgody na przetwarzanie swoich danych we wskazanych celach, podano także.

Obejrzyj także: Ubezpieczenia: Polacy nie wiedzą, co podpisują

"Polisa w PZU dla dziecka na całe wakacje działa 24 godziny na dobę na całym świecie. Ubezpieczenie obejmuje szereg nieszczęśliwych wypadków oraz zdarzeń, jakie mogą przytrafić się dzieciom. Osobom objętym ubezpieczeniem gwarantujemy usługi powypadkowe w Polsce, a w szczególności pomoc medyczną, transport medyczny czy pomoc rehabilitacyjną" - dodał prezes PZU Pomoc Grzegorz Goluch, cytowany w komunikacie.

Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo, ubezpieczenia, nnw, pzu, wiadomości, wiadomości
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-06-2019

Agacel słuszny i szczytny, bezpieczeństwo dzieci najważniejsze, oby inne firmy ubezpieczeniowe szły za przykładem.

28-05-2019

miFajnie, skorzystamy.:) Oczywiście już są FAKE NEWSy na portalach zależnych od kapitału zachodniego, że to zbieranie danych i w ogóle 'be'.. … Czytaj całość

11-06-2019

StudentkaWszystko fajnie, ale studentom wakacje kończą się 30 września a nie 1. Skoro już jest możliwość odrębnego, samodzielnego zgłoszenia się do … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (3)