Notowania

technologie
26.08.2019 08:57

SAP uruchomił w Polsce program generowania innowacji w firmach Mode2Garage

Warszawa, 21.08.2019 (ISBnews) - SAP Polska uruchomił w Polsce program Mode2Garage, mający na celu opracowywanie innowacyjnych rozwiązań usprawniających procesy w firmach, poinformował dyrektor wsparcia sprzedaży w SAP Polska Tomasz Niebylski.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zaczynamy nową inicjatywę Mode2Garage. Chcemy zmienić podejście firm do swoich wyzwań i procesów. Dotychczas dominował tryb koncentrujący się na optymalizacji, automatyzacji i standaryzacji procesów. Uważamy, że czas na uruchomienie drugiego trybu (mode2) koncentrującego się na innowacjach i różnicowaniu. W tej inicjatywie będziemy z polskimi spółkami podejmować tematy dla nich innowacyjne. Chcemy budować nowe rzeczy, dające usprawnienia w całej firmie, która zleca działanie" - powiedział Niebylski podczas prezentacji.

"Chcemy również, aby odbywało się to w garażowej oprawie. Garaż to tradycyjnie odosobnione miejsce z atmosferą kreatywności. W garażach nie tylko pracuje się majsterkuje. W nich powstały największe obecnie firmy technologiczne" - dodał dyrektor wsparcia sprzedaży SAP Polska.

W efekcie eksperci z SAP pomogą firmom zweryfikować ich innowacyjne pomysły i razem stworzą prototypy nowych produktów lub usług.

SAP i przedstawiciele firm odbędą serie pięciodniowych warsztatów w oparciu o metodologię design thinking. Celem udziału w programie Mode 2 Garage jest wypracowanie MVP (minimal viable product), czyli pierwszej roboczej, funkcjonalnej wersji rozwiązania technologicznego dla danej firmy, która stanie się podstawą do testowej implementacji innowacji, opartych m.in. na produktach czy rozwiązaniach SAP.

"Naszym celem jest wsparcie firm, które chcą szybko dokonać weryfikacji swoich pomysłów. Chcemy też wspólnie tworzyć wartościowe innowacje, które będą miały realny wpływ na funkcjonowanie organizacji naszych klientów i życie ich konsumentów. Wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie pomożemy zoperacjonalizować kreatywne koncepcje, jednocześnie wykorzystując zasoby i rozwiązania SAP, które pomogą w pilotażowym wdrożeniu powstałych produktów lub usług" - podsumował lider projektu SAP Mode 2 Garage w Polsce Tomasz Kołodziejak.

SAP to koncern rozwijający oprogramowanie dla przedsiębiorstw.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz